Kniha Trading je byznys měla a má významný vliv na životy mnoha aspirujících i profesionálních traderů na finančních trzích. Naučíte se, jak realizovat svůj vlastní tradingový byznys jako profesionální manažer. Správný management je pro úspěch při tradingu zásadní. Seznámíte se s omyly, které tolik traderů mylně považuje za úžasné pravdy.

trading je byznys

V knize vám dále Joe Ross představí detaily risk managementu, money managementu, trade managementu a osobního managementu. Ukáže vám slabé psychologické stránky, které vás vedou k přehnanému obchodování, nedostatečnému obchodování, neschopnosti „zmáčknou spoušť” a vstoupit do obchodu nebo ke snaze zůstávat v obchodech příliš dlouho a sledovat, jak se vaše zisky mění ve ztráty. Představí vám koncepty a metody, které při vstupu do světa obchodování používá jen velmi málo traderů.

Zároveň vám ukáže, co máte dělat, jakmile jste vstoupili do obchodu.

Joe říká: „Do obchodu umí vstoupit každý. Problémem je, jak z něj vystoupit bez ztráty.” Pokud to chcete vědět, najdete to v knize, která přímo demonstruje, jak to dělat správně.

Trading je byznys je kniha, ve které Joe poprvé odhalil koncepty shodných congestions, téměř magických grafových formací, které vám umožní vstupovat do obchodů ještě před tím, než si většina ostatních traderů vůbec uvědomí, co se děje.

Kniha Trading je byznys vám také představí dva Joeovy oblíbené manažerské nástroje: Life Index a ekvitní křivku. Joe těmto dvěma nástrojům přisuzuje schopnost pomoci vám při udržování vaší vnitřní disciplíny.

Pokud jste si vybrali trading jako svou vytouženou životní kariéru, je nezbytné, abyste si tuto knihu přečetli. Joe sám říká: „Trading je byznys je nejdůležitější ze všech knih, které jsem kdy napsal.”

Pokud jste si někdy chtěli přečíst knihu, která vás bude jako tradera neustále vyzývat ke zlepšení, vybrali jste si správně.