Ptejte se

Zajímá Vás trading? Řešíte nějaký problém? Získejte bezplatnou odpověď od profesionálních traderů.

Abyste mohli položit dotaz, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.

Zodpovězené otázky

Od nejnovější Od nejoblíbenější

Trandingview a indikator Metoda M2

V čtvtečním videu v čase 27:49 jsem videl u Romana indikator do trandingview "metoda M2" kde ho mohu sehnat abych ho měl taky ? :) Děkuji za odpověď
Roman Dvořák Odpověděl:Roman Dvořák

Dobrý den,

viz odpověď na předchozí dotaz

https://www.czechwealth.cz/ptejte-se/indikator-metoda-m2-do-tradingview

Číst celou odpověď

Indikátor Metoda M2 do TradingView

Chtěl bych se zeptat jak by se dal sehnat indikátor Metoda M2 do TradingView, který používá Roman Dvořák.
Roman Dvořák Odpověděl:Roman Dvořák

Dobrý den,

Je to indikátor vyvinutý exkluzivně pro kurz Letní výzva -Získej funded účet. V září zvážíme, jestli ho uvolníme k další distribuci.

Číst celou odpověď

Otázka XAGUSD

Dobrý deň. Mal by som záujem o vizualizáciu ktorá by mi čím lepšie pomohla pri presných vstupoch na XAGUSD. Obchodujem len CFD tejto jednej komodity na kratšie swingy 1-2 týždne. Obchodný plán, Money management ako aj TP a SL mám dávno vyriešené. Do obchodov vstupujem na buy čakajúcimi objednávkamy štýlom rotácia, vačšinou príde jeden liudity grab pokračuje rotacia a príde další. Potrebujem nástroj ktorý mi upresní vstupy kedže obchodujem na páke 50 a 66.
Přiložený obrázek
Roman Dvořák Odpověděl:Roman Dvořák

Dobrý den,

Všechny vizualizace, které nabízíme se dají použít na většině trzích, tedy i na CFD na stříbro XAGUSD. Každá má své výhody a přednosti. Pokud vás zajímá sledování realizovaných objednávek, tak velmi silným nástrojem je Order Flow Chart.

Zde o něm dělal Ludvík live stream:

https://www.czechwealth.cz/blog/livestream-order-flow-chart-nastroj-nejbohatsich

Číst celou odpověď

Czechwealth Volume Profiles vs. Tradingview VP

Dobrý den, chci se zeptat, jaký je zdroj dat pro vaši vizualizaci Volume Profiles pro NT, konkrétně na měnové futures. Je to CME nebo je zdrojů více? Řeším totiž rozdíl mezi vaší vizualizací a placeným indikátorem Volume Profile na Tradingview (který by měl čerpat čistě z CME), kdy na stejném grafu, např. 6E, bývá profil (POC, VA hranice) pravidelně o několik ticků vedle. Díky moc za odpověď! Ondra
Roman Dvořák Odpověděl:Roman Dvořák

Dobrý den,

NinjaTrader můžete napojit na různé zdroje dat a také záleží, jak je nastavený čas začátku a konce seance. Můžete si tak nastavit připojení na Kinetick, Rithmic nebo CQG.

Číst celou odpověď
Menu Zavřít