Ptejte se

Zajímá Vás trading? Řešíte nějaký problém? Získejte bezplatnou odpověď od profesionálních traderů.

Abyste mohli položit dotaz, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.

Zodpovězené otázky

Od nejnovější Od nejoblíbenější

Implikovaná a historická volatilita

Dobrý den, Chtěl bych se zeptat, kde se dá sehnat indikátor na implikovanou a historickou volatilitu, když Thikorswim už nelze získat ani na demo. Děkuji za odpověď Jirka
Roman Dvořák Odpověděl:Roman Dvořák

Dobrý den,

Aktuálně pro rychlou orientaci lze použít webové stránky, kde najdete aktuální implikovanou a historickou volatilitu a také další opční informace.

https://optioncharts.io/

Číst celou odpověď

Zdaněni

Zdravím, přicházím s dotazem jestli se mne nějak týkají daně pokud peníze z kreditní karty kterou vydal můj broker sídlící na Kypru utratím tady v čr.
Roman Dvořák Odpověděl:Roman Dvořák

Dobrý den,

bohužel, podle pravidel poradny se k daňové problematice nevyjadřujeme

Číst celou odpověď

Live trading asistent a challenge

Zdravím, mám už spoustu vzdělávání za sebou a tak bych se chtěl zeptat, zda mi LTA může pomoct ke splnění některé z challenge u firem, které poskytují obchodníkům kapitál. Předem díky za odpověď!
Ludvík Turek Odpověděl:Ludvík Turek

Dobrý den,

To, jestli challenge splníte, Vám nezaručíme, nicméně díky metodám v LTA a široké komunitě už opakovaně dali challenge desítky traderů, kteří do LTA dávají své certifikáty.

Číst celou odpověď

Trailing stop

Dobrý deň, rada by som sa poradila ohľadom využitia funkcie "Trailing stop" na spotovom trhu a to na konkrétnom príklade. Cena aktíva: 10$ Aktuálna trhová cena: 8$ Keď cena aktíva prekoná rezistenciu na úrovni 9$ a dostane sa ďalej nad úroveň 10$ a bude pokračovať v raste, ako správne nastaviť "Stop loss" a ochrániť zisk? Je využitie "Trailing stop" správne? Ak áno, na čo si dať pozor? Príklad nastavenia na Binance: Activation price: 11$, Delta: 4,5%, Limit: 15$. Ďakujem.
Roman Dvořák Odpověděl:Roman Dvořák

Dobrý den,

Určitě je správné postupně uzamykat zisk a trailing stop je jedno z možností. Když bych ho používal, tak bych určitě sledoval běžnou volatitlitu (rozdíl mezi high a low) daného časového pásma, který obchodujete a tomu přizpůsobil trailing stop a nebo posouval STOP pokyn ročně podle S/R zón a levelů dle vývoje.

Číst celou odpověď
Menu Zavřít