Live Trading Asistent – pomocná ruka tradingem

Peníze z burzy jsou fajn, ale co když nemáte čas ji studovat? Vydejte se k úspěchu zkratkou jménem Live Trading Asistent. Nastartujte zisky, vyhněte se slepým uličkám a naučte se obchodovat s téměř 80% úspěšností.

Umíte číst v grafu? Ovládáte pokročilé burzovní strategie? Věnujete studiu burzy hodinu a víc denně? Pokud jste třikrát odpověděli NE, dosáhnete s naší novou službou na stejné zisky jako ti, kdo třikrát řekli ANO. S Live Trading Asistentem vydělají začátečníci v obchodování i pokročilí tradeři.

V Česku a na Slovensku nic podobného není.

Chci online asistenci při obchodování

Na začátku bylo slovo. Slovo Ludvíka Turka

Sedíte poctivě u grafů, studujete různé burzovní informace a strategie, ale místo zisků z pláže přichází jen stagnace nebo jedna ztráta za druhou. A vy si možná říkáte, že to není pro vás a že na to asi nemáte buňky…

Ano, burza je pro vás, jen vás zatím nikdo nevzal za ruku a nevedl vás krok za krokem. Internet je plný zaručených tipů na investice a easy obchody, ale už vás někdo s mnohaletou praxí v tradingu a vedení soustavně směroval a dal vám know-how a srozumitelný návod, JAK se pohybovat na burze opravdu ziskově?

Právě tahle otázka byla na začátku.

Na konci je Live Trading Asistent.

Ludvík Turek

Burzou posedlý trader s vášní ke grafům. Učím tradery se na burzu dívat z různých pohledů a tím se nejen naučí ziskově obchodovat, ale i orientovat se ve změnách, které se na burze dějí, a tak nezaostat.

Live Trading Asistent: K až 80% úspěšnosti stačí už 3 hodiny týdně

Podívejte se špičkovým traderům do grafů, dostaňte se jim pod ruce… a do hlavy.

Ludvík Turek, Roman Dvořák a jejich hosté se vám otevřou jako ještě nikdy.
Ne jednou, ne dvakrát. Každý den. Dlouhodobě.

Za méně než 30 Kč/den zvýšíte úspěšnost svých obchodů

Co hlavního vám dá Live Trading Asistent

 1. Maximální zisk – s Asistentem budete obchodovat s téměř 80% úspěšností. FOREX, akciové indexy i komodity.
 2. Maximální úspora času – 3 hodiny. Tak málo času vám obchody díky službě Live Trading Asistent zaberou týdně.

Co dalšího s ním získáte

 • 3 jednoduché strategie, které budeme společně obchodovat a výsledky vyhodnocovat.

 • Každý den se můžete těšit na neveřejné osobní levely Ludvíka Turka.

 • Dostanete pravidelné náhledy na středně a dlouhodobý vývoj trhů v přehledné tabulce.

 • Čekají vás podrobné informace z aktuálního dění na burze formou krátkých zpráv.

 • Získáte přístup k privátní poradně s tematicky zaměřenými týdny – broker, deník, strategie, live trading a jiné.

 • Pravidelné vedení ve vašich přípravách a výsledcích na reálném trhu.

 • Samozřejmostí je technická pomoc s platformami, trading SW a vizualizacemi.

 • Dáme vám zpětnou vazbu na váš trading a vyhodnocení dosažených výsledků.

 • Každý týden vás pozveme na soukromý webinář s novinkami z burzy, včetně záznamu.

 • Dostanete přístup do podpůrné a diskusní skupiny Live Trading Asistenta na Facebooku.

Jak vypadá Live Trading Asistent uvnitř?

Podívejte se, jaké informace pro vás v Asistentovi máme. Samozřejmě, každý den jsou jiné. Čerstvé a připravené na míru.

Pro koho je Asistent vhodný

Maximum z burzy s ním vyždímají začátečníci i pokročilí obchodníci. Stejně jako ti, kdo mají chuť vydělávat tradingem, ale chybí jim čas studovat každodenní změny na burze. Hodně dá i traderům, kteří jednoduše chtějí mít širší přehled o tom, co se na trhu děje, jaké jsou nové strategie a metody.

Speciální bonus

Jednou za 3 měsíce vyhodnotíme výsledky, kterých ve službě Live Trading Asistent dosáhnete, a nejlepší trader zdarma dostane speciální vizualizaci BIG BOY sledující největší obchody na světových trzích!

Chci online asistenci při obchodování

Co říkají ti, kteří Live Trading Asistent používají?

Mám 2 malé děti, proto denní účast ve vašem novém Live trading roomu jsem musela oželet, ale LT asistent byl v tomto pro mě dar z nebes. Ráno rychle skouknu co se děje, podle levelů (mj. ty jsou fakt geniální, naprostá většina se ziskem) si vyberu a zadám obchody do platformy a mám čas na další věci. Takže za mě bez připomínek.
Zobrazit celý názor
Jana Lerchová (Příležitostná obchodnice)
Jako student nemám moc velký kapitál. logicky si tedy nemohu dovolit příliš riskovat. Hledal jsem po netu nástroj o který bych se mohl opřít a koncept Live Trading Asistenta se mi líbil a můj požadavek dokonale splňuje. Dost jsem toho od vás už odkoukal a získávám postupně jistotu. Hodnotím po 5 měsících používání, ale zatím spokojenost velká.
Zobrazit celý názor
Jan Němeček (Začátečník, student)
Z LTA používám hlavně Ludvíkovy levely, ty považuju skoro za zlatý grál, škoda, že se autor nepodělí jak je počítá... Analýzu si z Market Profile dělám sám, abych nezakrněl, ale přiznávám, že často z asistenta "opisuju", přece jen na váš level se asi těžko někdy dostanu.
Zobrazit celý názor
Petr Kočka (Full time trader)
Jako největší přínos beru, že jsem ušetřil čas, který jsem trávil analýzou trhů. Pravidelná možnost konfrontovat vlastní náhled mi pomohla postupně upravit můj obchodní systém, který je tak ziskovější a navíc bez nepříjemných překvapení. Dost dobré jsou upozornění na zajímavé obchodní příležitosti, těmi často doplňuji svoje obchody.
Zobrazit celý názor
Lukáš J. (Soukromý profesionální trader)
Služba pro líné tvory jako jsem já :-) Věřím kvalitě metody Market Profil, umím základy, ale nechtělo se mi úplně šplhat na vaší úroveň, takže jste mi asistentem tento výstup fakticky naservírovali na zlatém podnose. Na obchodním účtu je to dost vidět, takže doufám, že vás to bude bavit dělat ještě dlouho.
Zobrazit celý názor
J. Čech (Swing trader)
Užitečný pomocník pro tradery a začátečníky zvlášť, jednoduché, přehledné bez okecávání kolem. To mi vyhovuje a hromada praxe je v tom dost vidět. Možnost se ptát na webinářích je pro mě bezva a oceňuji, že to není jen takové to pasivní, tady máš produkt a neotravuj. Klidně bych si připlatil, za jejich častější konání, ale chápu, že máte taky své časové limity.
Zobrazit celý názor
Michal Benda (Podnikatel, trader ve volném čase)
Popíšu, jak začíná můj pracovní den. První na co kouknu je tabulka z asistenta a doplním změny do svého náhledu (nedávno jsem můj náhled ukazoval na FB) . Pak projedu všechny trhy, koukám hlavně na daily a weekly, vyberu si trhy které mě zajímají a do nich nahážu Ludvíkovy levely s fibem. Kdysi jsem to kombinoval s přetahovaným fibem ale to už nedělám. Hned po ránu jsem rozhozenej, když si vyberu trh, kde Ludvík nedává své "levelneurony". Teprve pak provádím ranní hygienu a dávám si kávu :-)
Zobrazit celý názor
Petr Vondrásek (Soukromý trader)
Klientem asistenta jsem cca dva roky a přiznám se, že jsem obchodní typ, co potřebuje mít zkušenějšího v zádech. Vy s Romanem jste pro mě velké autority a vaše LTA mi výrazně usnadňuje obchodování. Předtim jsem se mrcasil kolem 10% p.a. dneska jsem přes 20, takže pokud vezmu poměr cena-výkon-jednoduchost, za mě dobře vydané peníze.
Zobrazit celý názor
Jiří Trojánek (Trader)
Nechte se vést – Live Trading Asistent
Délka licence:
Benefity pro věrné:
Registrovaní uživatelé mají 3% slevu. Přihlásit se nebo zaregistrovat.
Cena vč. DPH
4 300 Kč
Objednat předplatné
Vyplňte kontaktní údaje
Vyberte způsob platby
Menu Zavřít