Váš průvodce světem burzy — už více než 15 let

Proč my

  • Už více než 15 let vzděláváme burzovní obchodníky
  • Živíme se tradingem, ne řečmi - předáváme reálné know-how
  • Výsledky prokazujeme na live tradingu v ČR i zahraničí

Kdo vám pomůže vydělávat na burze

Ludvík Turek M.A.A. - Soukromý trader a zakladatel CzechWealth
Ludvík Turek M.A.A. - Soukromý trader a zakladatel CzechWealth

„Obchoduji, abych vydělával. Učím, protože mě to baví. Díky více než 15 letům zkušeností, spolupráci s nejlepšími světovými tradery a znalosti stovek obchodních systémů pomohu prakticky každému obchodníkovi bez ohledu na velikost účtu. Nemám zapotřebí někomu nalhávat nesmysly, abych z toho měl zisk.“

Celý příběh a výsledky

Ing. Roman Dvořák Ph.D. - trader a partner CzechWealth
Ing. Roman Dvořák Ph.D. - trader a partner CzechWealth

„Již několik let se živím výhradně tradingem a své bohaté know-how předávám klientům společnosti Czechwealth.“

Celý příběh a výsledky

Ptáte se nás

Proč píšete knihy a semináře, když úspěšně obchodujete na trzích?

Jsem extrovert a trading je ve své podstatě naopak spíš "byznysem samotářů". Potřebuji kontakt s lidmi. Bez vámi zmíněných činností bych vůbec nemohl fungovat. Sám stále investuji tisíce dolarů ročně do svého dalšího vzdělávání. Moji učitelé jsou také výbornými tradery a po jejich vzoru se snažím své zkušenosti předávat dále v České republice i v zahraničí. Pokud je po mých znalostech a know-how poptávka, rád využiji i tento ekonomický potenciál a zájemcům o trading pomohu nalézt jejich cestu k zisku.

Ludvík Turek

Opravdu začnu vydělávat používáním metod získaných z vašich seminářů?

Jsem přesvědčen, že ode mě získáte ty nejlepší vědomosti a know-how v oblasti tradingu. Nevidím sebemenší důvod, proč byste nemohl s jejich pomocí vydělávat stejně jako já. Zcela otevřeně ale všem říkám, že bez vlastní vůle a touhy to nefunguje. Mohu vám však také ušetřit hodně času a varovat vás před obvyklými chybami.

Ludvík Turek

Proč bych měl absolvovat váš seminář, když jsem se na internetu dočetl o možnosti koupit si takový obchodní systém, který nebude mít žádné ztráty?

To o čem mluvíte, jsou dvě různé věci, které spolu nesouvisí. Máte pravdu v tom, že na internetu je k dispozici nepřeberné množství obchodních systémů. Bohužel pouze zlomek z nich je použitelný k reálnému ziskovému obchodování. U těch ostatních budete rád, když skončíte na nule. Pokud někde uvidíte, že daný systém negeneruje žádné ztráty, buďte si jistý tím, že marketing vyhrává nad tradingovou realitou. Problémem u koupeného systému může být i vaše psychika. Pokud 100% nevěříte tomu, že je onen systém funkční a bude vydělávat, nikdy se své ziskovosti nedoberete. Osobně tvrdím, že nejlepší ze všeho je pochopit fungování trhu a vytvořit si svůj vlastní ziskový systém, kterému budete důvěřovat a hlavně budete vědět, jak funguje. Přesně to je také účelem našich seminářů.

Roman Dvořák

Mám strach ze ztráty peněz na burze. Dá se z toho usoudit, že trading pro mě není?

Pokud to není nějaký patologický druh strachu a jste obchodník v začátcích, považuji to spíše za projev zdravého respektu, který postupně překonáte cílevědomým vzděláváním a ovládnutím nástrojů a technik na ochranu kapitálu. Sebevědomí vám samozřejmě dodají také zkušenosti s live obchodováním.

Ludvík Turek

Anglicky umím jen pár slov, budu mít vůbec šanci se v obchodování prosadit?

Znalost angličtiny je při obchodování určitě výhodou, ale k ziskovému obchodování ji nutně nepotřebujete. Nakupování a prodávání finančních instrumentů probíhá přes internetové makléře. Jedná se o aplikace s několika jednoduchými slovíčky potřebnými pro zadávání objednávek. Ty se snadno a rychle naučíte. Co se týká studijních materiálů, už dnes je k dispozici široká nabídka knih a manuálů v češtině. Obdobně je tomu i na internetu. Mnoho mých klientů angličtinou nevládne, ale přesto s úspěchem obchodují.

Roman Dvořák

Láká mě trading, zvažuji i seminář, ale bojím se, že bych vám jako profesionálům nerozuměl a litoval pak peněz...

Toho se skutečně obávat nemusíte. Při vedení seminářů dáváme jednoznačně přednost praktickým ukázkám. A sám brzy poznáte, že jsou natolik efektivní, že vás dovedou tou správnou cestou k ziskům. Naše semináře jsou dostatečně interaktivní, jejich účastníky bereme mnohem více jako své kolegy než jen jako žáky odsouzené k poslechu.

Z vlastních zkušeností velmi dobře víme, jak jednoduché, nebezpečné a hlavně zbytečné je, zvláště v začátcích obchodování, zdeptat posluchače složitou teorií, která ve finále ani žádný zisk nepřinese.

Roman Dvořák

Seminářů je v burzovní branži hodně. Proč bych si měl vybrat právě váš seminář?

Tím hlavním důvodem je především fakt, že nechcete naletět planým slibům a snům. Na vlastních reálných obchodech permanentně dokazuji, že to, co učím, funguje a vydělává. Pokud je ještě někdo jiný v ČR schopný nabídnout takový důkaz, máte důvod k radosti. Budete mít na výběr.

Mám za sebou více než 15 let zkušeností. Vlastním diplom v oboru technické analýzy finančních trhů a také diplom (Masters Degree) Queensland Univerzity. Jsem prezidentem České národní asociace technické analýzy, která u nás působí pod záštitou Mezinárodní asociace technické analýzy – IFTA. Absolvoval jsem osobní mentoring špičky světového tradingu Larryho Williamse. V neposlední řadě vlastním několik profesních certifikátů. Přečtěte si o mně více.

Ludvík Turek
Odborně spolupracujeme a vystupujeme

       

            

           

 

Nabízíme spolupráci firmám a vzdělávacím institucím