Proč my

Svět tradingu je plný příležitostí a víc než jinde tu platí, že „štěstí přeje připraveným“. Objevujte ho společně s námi. Jsme profíci s mnohaletou praxí, obchodování nás živí.
Tři hlavní důvody proč my
  • Know-how

    Vlastní nástroje, vlastní strategie, vlastní metody, jak být konzistentně ziskový. Vše, co učíme, máme z vlastní hlavy. Neopisujeme, určujeme směr.

  • Unikátní metoda

    Naše semináře nejsou hrou na „jako“. Každý příklad, každý tip, každou situaci probíráme na živém trhu. S reálnými penězi. Ve skutečném světě.

  • Zkušenosti

    Ludvík Turek ani Roman Dvořák nepatří k lidem, kteří by začali přednášet přes noc. Mají za sebou hodně úspěchů, na trzích jsou už více než 20 let.

Kdo vám pomůže vydělávat na burze

Ludvík Turek M.A.A. – Soukromý trader a zakladatel CzechWealth

„Obchoduji, abych vydělával. Učím, protože mě to baví. Díky více než 20 letům zkušeností, spolupráci s nejlepšími světovými tradery a znalosti stovek obchodních systémů pomohu prakticky každému obchodníkovi bez ohledu na velikost účtu. Nemám zapotřebí někomu nalhávat nesmysly, abych z toho měl zisk.“

Celý příběh a výsledky

Ing. Roman Dvořák Ph.D. – trader a partner CzechWealth

„Trading je zdroj mých příjmů už od vysoké školy a vždycky sem ho bral jako bezkonkurenčně efektivní způsob výdělku. Mám rád prostředky rozdělené do portfolií, aby mi pořád z burzy tekly peníze, ať jsem na dovolené, na druhé straně planety nebo sedím doma u PC. Osobně mě uspokojuje učit naše klienty obchodovat a fajn pocit, že se stávají díky burze a mým metodám také nezávislými.“

Celý příběh a výsledky

Co o nás říkají klienti

Jiří Mazgaj
Full time trader, člen klubu Live Trading Asistent 3 roky
Petr Fráňa
Člen klubu Live Trading Asistent
Dan Schmid
Člen klubu Live Trading Asistent 2 roky
Aleš Keřlík
Člen klubu Live Trading Asistent
Mirek Švátora
Full time trader, člen klubu Live Trader Asistent 1 rok
Vrchol tradingu jsem absolvoval společně se synem. Každý z nás má trochu odlišný styl obchodování, ale oba jsme si v kurzu našli to své. Určitě bych účast doporučil každému, kdo již ovládá základy a chce prohloubit své znalosti. Zkrátka je to to nejlepší, co pro své obchodování můžete udělat. Částečně je kurz veden samotnými účastníky, kteří prostřednictvím svých dotazů zpestřují celou akci. Jelikož má kurz omezený počet účastníků, je přístup od Ludvíka a Romana takřka individuální. Také je zde velká šance získat nové přátele z oblasti tradingu.
Zobrazit celý názor
Petr a Jakub Vondráškovi
Petr a Jakub Vondráškovi
Absolventi Vrcholu Tradingu
Moje očekávání se beze zbytku splnilo. I nyní, s odstupem času, musím podotknout, že v ČR a možná ani v zahraničí neznám nic lepšího, co by člověka tak precizně, seriózně, a především obsahem připravilo na možnost stát se fulltime traderem a pravidelně vydělávat zajímavé peníze. Hned po kurzu následující měsíc se mi podařilo za pomoci postupů z kurzu zhodnotit reálný obchodní účet o celkem pěkných 37,29 %., k dnešnímu dni jsem pak svůj účet zhodnotil o 209 %! To vše v horizontu cca 1,5 roku kombinací pravidelných intradenních obchodů, swingů a investičních obchodů především na měnách s dlouhodobou úspěšností 82 %.
Zobrazit celý názor
Viktor Ornst
Viktor Ornst
Absolvent Vrcholu Tradingu
Tomáš Uhlík
Člen klubu Live Trading Asistent 1 rok
Vrchol tradingu je podle mne nejlepší kurz, který na trhu je a to nejen v Čechách. Obrovskou devizou je, že kurz obsahuje univerzální informace, které je možné přetavit ve funkční systém pro jakýkoliv trh a time frame a vedle toho i konkrétní obchodní přístupy včetně live tradingu. Kurz jsem absolvoval jako zaměstnanec. Nejprve jsem se soustředil na trading při zaměstnání opce, ETF a forex swingově. Později jsem zaměstnání opustil a přidal do portfolia obchodních přístupů i intradenní obchodování.
Zobrazit celý názor
Aleš Kopřiva
Aleš Kopřiva
Absolvent Vrcholu Tradingu
Před lety jsem se rozhodl, že se chci živit obchodováním na finančních a kapitálových trzích. Investoval jsem do knih, seminářů v ČR i zahraničí a dokonce i do osobních webinářů v USA. To mě dostalo na určitou úroveň obchodování, ale nebyl jsem konzistentně ziskový obchodník, který by se tradingem mohl živit. A tak jsem se sešel s Ludvíkem Turkem, který mě začal učit po svém. Je bezprostřední a zábavný, ale hlavně má ohromné znalosti, zkušenosti a známosti v tomto dosti uzavřeném byznysu. Bylo pro mě až zarážející, kolik různých obchodních stylů zná, obchoduje a je schopen své žáky naučit. Samozřejmě, že jsme začali tím, co jsem dělal. Ludvík všechno znal, ale po dlouhou dobu mi ukazoval další mnohem zajímavější styly obchodování, až jsem díky němu našel něco, co mi sedí, cítím se v tom komfortně a hlavně díky tomu stabilně na trzích profituji. Ve svém obchodování nejvíce těžím z Market Profile. Tento nástroj jsem znal předtím, než mě Ludvík začal učit, ale byl to až on, kdo mě v něm naučil vidět, číst a správně interpretovat klíčové informace o trhu. Během našeho prvního setkání jsem Ludvíkovi řekl: „Jestli ze mě neuděláte profíka Vy, tak už nikdo a po 3 letech totální odevzdanosti trhům to zabalím.“ Jsem rád, že dnes mohu říct, že ze mě profíka udělal. Patří mu za to z mojí strany obrovský dík."
Zobrazit celý názor
Tomáš Kadeřávek
Tomáš Kadeřávek
Profesionální trader
Zdenek Kabát
Člen klubu Live Trading Asistent 2,5 roku
Tomáš Kutin
Člen klubu Live Trading Asistent 1 rok
Chci vám tímto poděkovat nejen za dnešní výborný seminář, ale hlavně za váš osobní přístup k traderům obecně, především tedy ke skupině FE+. Obchoduji od 4/ 2019, tedy začal jsem v období nízké volatility, kdy se skutečně učím trpělivosti, když je pár obchodů za týden, ale i přesto jsem ziskový, což je vaše úžasná práce. S o to větší radostí sleduji vaše aktivity, kterými se snažíte vaší FE+ skupinu posunout dále, rozšiřujete nám přehled, portfolio, budujete tým atd. Rozšířit FE+ skupinu o opce je parádní nápad, který s nadšením vítám. Dnes jste to vysvětloval hodně názorně, didakticky mi to vyhovovalo a opcí se nebojím :-). Takže ještě jednou děkuji a těším se, co se od vás všechno naučím. (uvidíme se příští rok na Vrcholu tradingu :-)
Zobrazit celý názor
Jan Tatarka
Jan Tatarka
Trader začátečník
Jiří Fiala
Člen klubu Live Trading Asistent 2 roky
Původní motivace si objednat službu byla moje lenost studovat max. optimální nastavení indikátorů do Ninja Traderu. Jak se ovšem ukázalo, Aleš je nejen chodící studnice vědomostí, ale i vychytaných triků, jak s platformou obchodovat efektivněji.Na každý problém jsme našli optimální řešení. Cením si osobního přístupu a rychlosti komunikace. Troufnu si říct, že bez pomoci s nastavením bych s nimi začal obchodovat mnohem později. Je skvělé dostat vše připravené a nemuset se zajímat o technické záležitosti. Takže Aleši, ještě jednou díky za vaši ochotu a užitečnou pomoc!
Zobrazit celý názor
Dalibor Skála
Dalibor Skála
(soukromý obchodník)
Vrchol tradingu ,tak to byl naprosto zasadní posun v pohledu na trh. Je to jako když si nasadíte 3D brýle a vidíte najednou to, co ostatní nevidí. Může si člověk myslet,že ví o trzích mnoho,ale když vám s tím pomáhá někdo s desítkami let zkušeností, tak je to opravdu jiný level!
Zobrazit celý názor
Zuzana Hrubá
Zuzana Hrubá
Absolventka Vrcholu Tradingu
Přiznám se, že na webinář jsem se hlásil s myšlenkou „kdo umí, umí, kdo neumí učí“. Už po pár minutách jsem tušil, že na pány Turka s Dvořákem tohle přísloví určitě neplatí a na konci to bylo na tuty. Investovat peníze do jejich webináře pro začátečníky byla jedna z nejvýhodnějších investic mojí rané traderské kariéry. Za mě velký dík.Těžko popisovat průběh, musí se to vidět, slyšet a prožít na vlastní kůži.
Zobrazit celý názor
Jan Semerád
Praha
Jako úplný začátečník jsem měl strach, jestli mi webinář, i když má v názvu „pro začátečníky“, dá něco použitelného. Několik měsíců po jeho skončení musím říct, ano – byl pro mě impulsem, který mě navedl na cestu, po které jdu doteď. Srozumitelný výklad, praktické příklady, jasné strategie… moc mi pomohl.
Zobrazit celý názor
P. Dvořáček
Jak začít obchodovat strategii Price Action
Price Action v podání Ludvíka Turka a Romana Dvořáka, to je součást „základní výbavy“ začínajícího tradera. Pro mě byl webinář zásadním přelomem v kariéře, kdy jsem se od „hádám, co obchodovat“ dostal k „vím, co dělám“. Jedním slovem – DOPORUČUJI!
Zobrazit celý názor
Jiří Qais
Jak začít obchodovat strategii Price Action
Jsem zelenáč a měl sem dvě možnosti – jít cestou pokus-omyl. Nebo si zaplatit průvodce a začátečnickým chybám se tak vyhnout. Nalákaly mě reference a zvolil jsem možnost druhou, webinář Jak začít obchodovat strategii Price Action. A pořád z něj čerpám!
Zobrazit celý názor
Petr Holas
Jak začít obchodovat strategii Price Action
Tak pánové, sem váš fanoušek, venku sem to viděl, ale u nás ještě ne, že by někdo teorii vzal na živý trh a vše předvedl. O profilu, o tom se ani nebavim, to je klenot, který mě vždycky vytáhl z řiti, když všechno okolo selhalo. Mějte se.
Zobrazit celý názor
T. Doubrava
Absolvent webináře 7 TOP
Hodně kvalitní materiál, pro mě plno nových postupů. Vychytávky u kterých sem si řikal, že to je tak jasný, že je to jasný, nicméně všichni kolem zírali, takže nebyl sem sám :) Mým léčivem pro účet se z webináře stala formace 123 gap, zatim o 20% sem vylepšil budget. Takže se příští rok chystám na MP Vrchol tradingu.
Zobrazit celý názor
Petr Kočka
Absolvent webináře 7 TOP
Neni to můj první seminář s CW a vím, že p. Turek s Dvořákem jsou studnice zkušeností, ale stejně mě vždycky něčím dostanou. Testuji teď Volume @ Price z webináře na malých pozicích a vychází to snad až podezřele fantasticky. Manžel samouk, když to viděl, tak stále "vyrušuje", na čem že to je postavené. Ale to má samozřejmě smolíka :)
Zobrazit celý názor
Marie M.
Absolvent webináře 7 TOP
Myslim, že to je kriticky důležitý webinář pro každého (a mluvím z vlastní zkušenosti) kdo má chaos v tradingových nástrojích. Nechal sem si poradit, shodil z kompu ten barevný blázinec a jedu už jen 3 strategie od L + R vedle sebe. Přineslo mi to o 80% větší klid a mě vyhovující (držim se při zdi) kontinuální zisky.
Zobrazit celý názor
Martin Doležal
Absolvent webináře 7 TOP
Mám 2 malé děti, proto denní účast ve vašem novém Live trading roomu jsem musela oželet, ale LT asistent byl v tomto pro mě dar z nebes. Ráno rychle skouknu co se děje, podle levelů (mj. ty jsou fakt geniální, naprostá většina se ziskem) si vyberu a zadám obchody do platformy a mám čas na další věci. Takže za mě bez připomínek.
Zobrazit celý názor
Jana Lerchová
Příležitostná obchodnice
Jako student nemám moc velký kapitál. logicky si tedy nemohu dovolit příliš riskovat. Hledal jsem po netu nástroj o který bych se mohl opřít a koncept Live Trading Asistenta se mi líbil a můj požadavek dokonale splňuje. Dost jsem toho od vás už odkoukal a získávám postupně jistotu. Hodnotím po 5 měsících používání, ale zatím spokojenost velká.
Zobrazit celý názor
Jan Němeček
Začátečník, student
Z LTA používám hlavně Ludvíkovy levely, ty považuju skoro za zlatý grál, škoda, že se autor nepodělí jak je počítá... Analýzu si z Market Profile dělám sám, abych nezakrněl, ale přiznávám, že často z asistenta "opisuju", přece jen na váš level se asi těžko někdy dostanu.
Zobrazit celý názor
Petr Kočka
Full time trader
Jako největší přínos beru, že jsem ušetřil čas, který jsem trávil analýzou trhů. Pravidelná možnost konfrontovat vlastní náhled mi pomohla postupně upravit můj obchodní systém, který je tak ziskovější a navíc bez nepříjemných překvapení. Dost dobré jsou upozornění na zajímavé obchodní příležitosti, těmi často doplňuji svoje obchody.
Zobrazit celý názor
Lukáš J.
Soukromý profesionální trader
Služba pro líné tvory jako jsem já :-) Věřím kvalitě metody Market Profil, umím základy, ale nechtělo se mi úplně šplhat na vaší úroveň, takže jste mi asistentem tento výstup fakticky naservírovali na zlatém podnose. Na obchodním účtu je to dost vidět, takže doufám, že vás to bude bavit dělat ještě dlouho.
Zobrazit celý názor
J. Čech
Swing trader
Užitečný pomocník pro tradery a začátečníky zvlášť, jednoduché, přehledné bez okecávání kolem. To mi vyhovuje a hromada praxe je v tom dost vidět. Možnost se ptát na webinářích je pro mě bezva a oceňuji, že to není jen takové to pasivní, tady máš produkt a neotravuj. Klidně bych si připlatil, za jejich častější konání, ale chápu, že máte taky své časové limity.
Zobrazit celý názor
Michal Benda
Podnikatel, trader ve volném čase
Popíšu, jak začíná můj pracovní den. První na co kouknu je tabulka z asistenta a doplním změny do svého náhledu (nedávno jsem můj náhled ukazoval na FB) . Pak projedu všechny trhy, koukám hlavně na daily a weekly, vyberu si trhy které mě zajímají a do nich nahážu Ludvíkovy levely s fibem. Kdysi jsem to kombinoval s přetahovaným fibem ale to už nedělám. Hned po ránu jsem rozhozenej, když si vyberu trh, kde Ludvík nedává své "levelneurony". Teprve pak provádím ranní hygienu a dávám si kávu :-)
Zobrazit celý názor
Petr Vondrásek
Soukromý trader
Klientem asistenta jsem cca dva roky a přiznám se, že jsem obchodní typ, co potřebuje mít zkušenějšího v zádech. Vy s Romanem jste pro mě velké autority a vaše LTA mi výrazně usnadňuje obchodování. Předtim jsem se mrcasil kolem 10% p.a. dneska jsem přes 20, takže pokud vezmu poměr cena-výkon-jednoduchost, za mě dobře vydané peníze.
Zobrazit celý názor
Jiří Trojánek
Trader
Psát o přínosech MP v tradingu je nošení dříví do lesa myslim. Hlavně forma záznamu mi vyhovuje, možnost si pasáže pouštět opakovaně a srovnat si tak věci logicky v hlavě je super. Lhůta by mohla být teda delší než 30 dní, ale beru to tak, že to je tlak na efektivitu studenta:-)
Zobrazit celý názor
L. Šmejkalová
Praha
Tak vzhledem k tomu, že to je v podstatě jediný kurz na téma Market Profile (což mě u této geniální metody překvapuje) nemám s čím srovnávat. To mi ovšem nebrání vyjádřit respekt pánům Turkovi a Dvořákovi, že jsou schopni se tak srozumitelně podělit o své jistě cenné know-how.
Zobrazit celý názor
A. Holub
Brno
Poznatky z webináře zatim vstřebávám a v ostrém nasazení postupuji opatrně, ale ať to beru zleva nebo zprava, velký smysl mi to dává už teď. Měl sem velkou obavu, že to nemůžu pochopit, nakonec mi Market Profile ani nepřipadá jako raketová fyzika. I když pravda, hodně v tom dělá polopatistické podání Romana.
Zobrazit celý názor
Jiří Kvasnička
Benešov
Sorry, nejsem zrovna spisovatel recenzí. O třetinu vyšší výkon za rok, neuvěřitelná stabilita a občas nestačim zírat, co tam velcí hoši vyvádějí, kdyby mi to MP nesignalizoval, sem si jistej, že bych si nabil hubu. Takže u mě spokojenost opravdu veliká.
Zobrazit celý názor
Miroslav Hofman
Vrchlabí
Zúčastnila som sa webinára Order flow a Tape reader. Tento webinár som si vybrala preto, lebo po obchodovaní grafov s čistou PA mi pohľad na heat mapu TR prišiel ako niečo zo sci-fi, čo som poňala ako výzvu, aby som tomu porozumela. Vďaka tomuto webináru som si rozšírila možnosti obchodovania na burze o intraday, scalping a že sa to oplatilo asi najlepšie dokazuje, že za mesiac od jeho zhliadnutia (no,zo záznamu ešte asi 8x, až som niektoré state vedela už naspamäť :D) som zveľadila svoj miniúčet o 30% Všetka podpora z LTA, webináre, komentáre na FB sú pre mňa veľkým prínosom, oceňujem a obdivujem schopnosť a vytrvalosť vysvetľovať opakovane princípy až kým im človek neporozumie a nedá mi nevyzdvihnúť aj prirodzený štýl komunikácie. Ľutujem len jediné, že som CW neobjavila skôr Ďakujem a želám pekný večer Viera F.
Zobrazit celý názor
Viera F.
(Absolventka semináře Order flow & Tape reading)
Na Vrchol Tradingu jsem se přihlásila jako začátečník a bylo to moje nejlepší rozhodnutí co jsem v tradingu udělala. Je tam vše od A – Z. Připraví vás to na opravdový trading a pochopíte, že trading je velmi těžký byznys. Dostanete tam kontext celého tradingu co to obnáší, nejenom spoustu metod a že jich tam je, ale že bez plánu, přípravy, money managementu, disciplíny to nepůjde. Nádhera slyšet o psychologii v podání od Ludvíka Turka, protože si na nic nehraje a řekne vám to napřímo co trading obnáší, ne ty marketingové sladké řeči od ostatních na youtube co se prezentují víc s auty než s tradingem, ale bohužel o tradingu nic neví. Jestli se chcete učit od těch nejlepších, tak ze srdce doporučuji VRCHOL TRADINGU a LTA!
Zobrazit celý názor
Jana H.
Absolventka Vrcholu tradingu
Dlouho jsem se rozmýšlel, jestli se zúčastnit programu „Vrchol Tradingu“, a musím si vynadat, že jsem to neudělal dřív. To, co se tam dělo, jsem nikde neviděl a nezažil. Ludvík s Romanem mi hodili obrovskou nálož informací, všechno mě naučili a vysvětlili. Výhodou je jejich osobní přístup, viděl jsem na vlastní oči v přímém přenosu jejich mistrovské umění tradingu…Po absolvování jsem měl několik ziskových metod od A do Z, aktuálně mě trading živí na fulltime. Ještě dodám, že po skončení kurzu nic nekončí, naopak mám přístup ke všemu, co mi ukázali a pokud budu mít jakýkoliv dotaz třeba po měsíci, není problém na to navázat.
Zobrazit celý názor
Mirek Švátora
Mirek Švátora
Absolvent Vrcholu tradingu
Po absolvovaní Vrcholu tradingu som nabral odvahu dať výpoveď z práce a prejsť do fulltime tradingu. Posunulo mi to pochopenie trhu a grafu na novú úroveň. Keď som videl prvý krát Market Profile, povedal som si, čo je to za rozsypaný čaj, dnes na profil nedám dopustiť. Bolo mi ukázaných niekoľko ziskových obchodných metód z ktorých si vyberie v podstate každý (scalper aj swing trader). Vrchol tradingu mi pomohol zlepšiť chápanie čistého sviečkového grafu a štruktúry trhu, naučil ma pracovať s market profilom a order flow v praxi, s ukážkami na live trhoch a live tradoch, žiadne predpripravené dopredu, že tu to náhodou vyšlo. Taky posunul môj trading na úplne novú úroveň. Po absolvovaní vrcholu tradingu, to z mojej strany chcelo niekoľko mesiacov skúšania, testovania a obchodovania kým som dostal, to čo ma Ludvík s Romanom naučili do praxe. Dnes už prakticky nič ďalšie technicky k svojmu tradingu nepotrebujem, lebo metódu a nástroje už mám. Ostáva mi len pracovať na svojej hlavne a správnom prístupe k tomuto biznisu.
Zobrazit celý názor
Peter Glemba
Peter Glemba
Absolvent Vrcholu tradingu
Ukázat všechny reference

Otázky na tělo

Proč píšete knihy a semináře, když úspěšně obchodujete na trzích?

Jsem extrovert a trading je ve své podstatě naopak spíš "byznysem samotářů". Potřebuji kontakt s lidmi. Bez vámi zmíněných činností bych vůbec nemohl fungovat. Sám stále investuji tisíce dolarů ročně do svého dalšího vzdělávání. Moji učitelé jsou také výbornými tradery a po jejich vzoru se snažím své zkušenosti předávat dále v České republice i v zahraničí. Pokud je po mých znalostech a know-how poptávka, rád využiji i tento ekonomický potenciál a zájemcům o trading pomohu nalézt jejich cestu k zisku.

Ludvík Turek

Opravdu začnu vydělávat používáním metod získaných z vašich seminářů?

Jsem přesvědčen, že ode mě získáte ty nejlepší vědomosti a know-how v oblasti tradingu. Nevidím sebemenší důvod, proč byste nemohl s jejich pomocí vydělávat stejně jako já. Zcela otevřeně ale všem říkám, že bez vlastní vůle a touhy to nefunguje. Mohu vám však také ušetřit hodně času a varovat vás před obvyklými chybami. Také stačí se podívat na reference našich klientů nebo se zajít podívat na jakoukoliv akci např. Live Trading Tour, kde je celá řada úspěšných full time traderů, kteří obchodují naše metody.

Ludvík Turek

Proč bych měl absolvovat váš seminář, když jsem se na internetu dočetl o možnosti koupit si takový obchodní systém, který nebude mít žádné ztráty?

To o čem mluvíte, jsou dvě různé věci, které spolu nesouvisí. Máte pravdu v tom, že na internetu je k dispozici nepřeberné množství obchodních systémů. Bohužel pouze zlomek z nich je použitelný k reálnému ziskovému obchodování. U těch ostatních budete rád, když skončíte na nule. Pokud někde uvidíte, že daný systém negeneruje žádné ztráty, buďte si jistý tím, že marketing vyhrává nad tradingovou realitou. Problémem u koupeného systému může být i vaše psychika. Pokud 100% nevěříte tomu, že je onen systém funkční a bude vydělávat, nikdy se své ziskovosti nedoberete. Osobně tvrdím, že nejlepší ze všeho je pochopit fungování trhu a vytvořit si svůj vlastní ziskový systém, kterému budete důvěřovat a hlavně budete vědět, jak funguje. Přesně to je také účelem našich seminářů.

Roman Dvořák

Mám strach ze ztráty peněz na burze. Dá se z toho usoudit, že trading pro mě není?

Pokud to není nějaký patologický druh strachu a jste obchodník v začátcích, považuji to spíše za projev zdravého respektu, který postupně překonáte cílevědomým vzděláváním a ovládnutím nástrojů a technik na ochranu kapitálu. Sebevědomí vám samozřejmě dodají také zkušenosti s live obchodováním.

Ludvík Turek

Anglicky umím jen pár slov, budu mít vůbec šanci se v obchodování prosadit?

Znalost angličtiny je při obchodování určitě výhodou, ale k ziskovému obchodování ji nutně nepotřebujete. Nakupování a prodávání finančních instrumentů probíhá přes internetové makléře. Jedná se o aplikace s několika jednoduchými slovíčky potřebnými pro zadávání objednávek. Ty se snadno a rychle naučíte. Co se týká studijních materiálů, už dnes je k dispozici široká nabídka knih a manuálů v češtině. Obdobně je tomu i na internetu. Mnoho mých klientů angličtinou nevládne, ale přesto s úspěchem obchodují.

Roman Dvořák

Láká mě trading, zvažuji i seminář, ale bojím se, že bych vám jako profesionálům nerozuměl a litoval pak peněz...

Toho se skutečně obávat nemusíte. Při vedení seminářů dáváme jednoznačně přednost praktickým ukázkám. A sám brzy poznáte, že jsou natolik efektivní, že vás dovedou tou správnou cestou k ziskům. Naše semináře jsou dostatečně interaktivní, jejich účastníky bereme mnohem více jako své kolegy než jen jako žáky odsouzené k poslechu.

Z vlastních zkušeností velmi dobře víme, jak jednoduché, nebezpečné a hlavně zbytečné je, zvláště v začátcích obchodování, zdeptat posluchače složitou teorií, která ve finále ani žádný zisk nepřinese.

Roman Dvořák

Seminářů je v burzovní branži hodně. Proč bych si měl vybrat právě váš seminář?

Tím hlavním důvodem je především fakt, že nechcete naletět planým slibům a snům. Na vlastních reálných obchodech permanentně dokazuji, že to, co učím, funguje a vydělává. Pokud je ještě někdo jiný v ČR schopný nabídnout takový důkaz, máte důvod k radosti. Budete mít na výběr.

Mám za sebou více než 15 let zkušeností. Vlastním diplom v oboru technické analýzy finančních trhů a také diplom (Masters Degree) Queensland Univerzity. Jsem zakladatelem České národní asociace technické analýzy, která u nás působí pod záštitou Mezinárodní asociace technické analýzy – IFTA. Absolvoval jsem osobní mentoring špičky světového tradingu Larryho Williamse. V neposlední řadě vlastním několik profesních certifikátů. Přečtěte si o mně více.

Ludvík Turek

Menu Zavřít