Objem obchodů s Volume Profiles NT8

Trhy se neustále mění nástupem algoritmického obchodování a zapojením umělé inteligence. To na obchodníky klade vyšší nároky a je nutné být kreativní a adaptabilní. Obchodní systém založený na jednoduchých formacích Price Action je tak dobrý základ, ale s nástrojem pro sledování volume, trefíte obchody mnohem přesněji.

Ale to není zdaleka vše, další dobrou zprávou je, že tento nástroj bude fungovat vždy napříč všemi trhy. Správným analyzováním volume v kontextu tržních pohybů dostanete obrázek, který vám dává na trhu výhodu před ostatními obchodníky. S naším nástrojem máte dokonalý přehled o nejvýznamnějších supportech a resistencích. Vizualizace Volume Profiles je jedna z nejzákladnějších funkčních metod k odhadu reakce trhu. Nabízí rychlé odhalení úrovní, na kterých se nejvíce/nejméně obchodovalo a v jakém objemu. A také detailní poznání toho, jak funguje tržní aukce.

Jak vizualizace Volume Profiles pracuje?

  • Jde o první skutečně univerzální software pro zobrazení volumových profilů, který ve své každodenní praxi využijete pro vykreslení denních, týdenních, měsíčních a ročních profilů. Kromě periodicky se opakujících profilů umožňuje v grafu i paralelní zobrazení profilu v uživatelem libovolně definovaném rozsahu a kumulativní profil se zobrazením uzlů s vysokým objemem (HVN) a uzlů s nízkým objemem (LVN).
  • Ovládání vizualizace je snadné a intuitivní, na výběr vždy máte několik zdrojů dat, mezi nimiž volíte dle potřeby. Pro přesné vykreslení objemů zvolte za datový zdroj ticková data. Pro rychlejší vykreslení profilu použijte minutová data. Můžete také zvolit nastavení indicator bars, kde se zdroj dat přizpůsobuje podle zvoleného time frame.

Ukázka základních funkcí

Chci získat licenci vizualizace

„Dlouho jsem byl zastáncem pouze komplexní analýzy dle Market Profile®. Když jsem to ale nyní zjednodušil a podíval se na to okem tradera Price Action, tak tato vizualizace je přesně to, co potřebujete pro jednoduchý a časově nenáročný trading.“

Roman Dvořák
profesionální trader

Klíčové vlastnosti vizualizace Volume Profiles

  • Zobrazení profilů založených na různém timeframe v jednom grafu (daily, weekly, monthly, yearly)
  • Zvýraznění klíčových úrovní VA, POC

  • Zobrazení kompozitního profilu
  • Zobrazení High Volume Nodes/Low Volume Nodes jako linie vytvářející support/resist oblasti

  • Zobrazení vlastního rozsahu profilu

  • Zobrazení vyvíjejících se úrovní POC a VA

Co stačí, abyste mohli nástroj Volume Profiles využít i vy na svém počítači?

Po úhradě objednávky:

  • Dostanete od nás instalační soubor (lze provozovat na dvou zařízeních současně)
  • Ke zprovoznění využijete software NinjaTrader 8 (je zdarma ke stažení)

Instalace je snadná, ale v případě potřeby vám s ní zdarma poradíme.

Objednejte si Volume Profiles NT8
Délka licence:
Benefity pro věrné:
Registrovaní uživatelé mají 3% slevu. Přihlásit se nebo zaregistrovat.
Cena vč. DPH
1 250 Kč
Objednat
Vyplňte kontaktní údaje
Vyberte způsob platby
Menu Zavřít