Učíme trading jednoduše

Semináře a on-line kurzy obchodování na burze

Nejbližší termín semináře

Nevíte si rady, který kurz zvolit? Napište nám.

Finanční nezávislost

Vrchol tradingu - Hlavní zdroj příjmu

Fulltime trading je úplně jiná liga než si na burze občas přivydělat. Jenže, kdo chce stát na vedlejší koleji, když velké peníze frčí po hlavní? Logicky k tomu potřebujete to nejlepší vybavení, nástroje na míru a metody, které nejsou dostupné většině. Dáme vám je. Stejně jako naše know-how. Dostanete od nás prostě vše, co budete potřebovat.

Ludvík s Romanem vás dostanou na vrchol tradingu
39 900 Kč
Mohu dostat slevu?
Zavřít Sleva 3 % pro zaregistrované
38 900 Kč
Registrovat se nyní
Začátek tradingu jinak

RE!START - on-line kemp tradingu

Od mnohých slýchám, že peníze z burzy jsou fajn, ale že oni sami by to nedali – trading je podle jejich slov moc učení a času, hodně nejistoty a strachu. Já všem těmhle „nedávačům“ vždycky říkám, že se mýlí. Na burze totiž může solidně fungovat každý. Chce to jen konkrétní cíl a jasnou cestu. Získejte obojí v on-line kempu tradingu – prvním a jediném svého druhu v Česku a na Slovensku.

Roman Dvořák na vás čeká již v pondělí
4 390 Kč
Mohu dostat slevu?
Zavřít Sleva 9 % pro zaregistrované
3 990 Kč
Registrovat se nyní
Kryptoměny rychle a naplno

CRYPTO4ALL - on-line kemp kryptoměn

Svět kryptoměn je plný nečekaných možností - Ludvík s Romanem o nich mluví jako o "brutal" příležitostech. Stačí jen natáhnout ruku. Jenže někdy si stejnou ruku člověk popálí - to když neví, co přesně dělá. Krypto přeje odvážným, ale dokáže zabít investice v okamžiku.

Jste připraveni? Ovládněte kryptoměny tak, jak to v Česku umí jen pár desítek vyvolených! Jediný on-line kryptoměnový kemp v tuzemsku startuje každé pondělí.

Ludvík s Romanem na vás čekají každé pondělí
4 190 Kč
Mohu dostat slevu?
Zavřít Sleva 10 % pro zaregistrované
3 790 Kč
Registrovat se nyní

Profi lektoři

Ludvík Turek

„Obchoduji, abych vydělával. Učím, protože mě to baví. Díky více než 20 letům zkušeností, spolupráci s nejlepšími světovými tradery a znalosti stovek obchodních systémů pomohu prakticky každému obchodníkovi bez ohledu na velikost účtu. Nemám zapotřebí někomu nalhávat nesmysly, abych z toho měl zisk.“

Více o Ludvíkovi

Roman Dvořák

„Trading je zdroj mých příjmů už od vysoké školy a vždycky sem ho bral jako bezkonkurenčně efektivní způsob výdělku. Mám rád prostředky rozdělené do portfolií, aby mi pořád z burzy tekly peníze, ať jsem na dovolené, na druhé straně planety nebo sedím doma u PC. Osobně mě uspokojuje učit naše klienty obchodovat a fajn pocit, že se stávají díky burze a mým metodám také nezávislými.“

Více o Romanovi

Proč jít na seminář?

Price Action v podání Ludvíka Turka a Romana Dvořáka, to je součást „základní výbavy“ začínajícího tradera. Pro mě byl webinář zásadním přelomem v kariéře, kdy jsem se od „hádám, co obchodovat“ dostal k „vím, co dělám“. Jedním slovem – DOPORUČUJI!
Zobrazit celý názor
Jiří Qais (Jak začít obchodovat strategii Price Action)
Ukázat více referencí
Menu Zavřít