Učíme trading jednoduše

Semináře a on-line kurzy obchodování na burze

Nejbližší termín semináře

Nevíte si rady, který kurz zvolit? Napište nám.

Další termíny a semináře

Začátek tradingu jinak

RE!START - on-line kemp tradingu

Od mnohých slýchám, že peníze z burzy jsou fajn, ale že oni sami by to nedali – trading je podle jejich slov moc učení a času, hodně nejistoty a strachu. Já všem těmhle „nedávačům“ vždycky říkám, že se mýlí. Na burze totiž může solidně fungovat každý. Chce to jen konkrétní cíl a jasnou cestu. Získejte obojí v on-line kempu tradingu – prvním a jediném svého druhu v Česku a na Slovensku.

Roman Dvořák na vás čeká již v pondělí
4 390 Kč
Mohu dostat slevu?
Zavřít Sleva 9 % pro zaregistrované
3 990 Kč
Registrovat se nyní
Bohatství z burzy

On-line koučink Market Profile® - Vrchol tradingu

Čtyři týdny on-line koučinku, které obohatí váš život

A slovo obohatí berte doslova. Jestli totiž všechny naše webináře nazveme přípravkou, v Market Profile® – Vrchol tradingu předáme patnácti z vás naše umění dostat z burzy maximum peněz. Nic podobného na této úrovni v ČR on-line neexistuje.

38 900 Kč
Mohu dostat slevu?
Zavřít Sleva 5 % pro zaregistrované
36 900 Kč
Registrovat se nyní

Profi lektoři

Ludvík Turek

„Obchoduji, abych vydělával. Učím, protože mě to baví. Díky více než 20 letům zkušeností, spolupráci s nejlepšími světovými tradery a znalosti stovek obchodních systémů pomohu prakticky každému obchodníkovi bez ohledu na velikost účtu. Nemám zapotřebí někomu nalhávat nesmysly, abych z toho měl zisk.“

Více o Ludvíkovi

Roman Dvořák

„Trading je zdroj mých příjmů už od vysoké školy a vždycky sem ho bral jako bezkonkurenčně efektivní způsob výdělku. Mám rád prostředky rozdělené do portfolií, aby mi pořád z burzy tekly peníze, ať jsem na dovolené, na druhé straně planety nebo sedím doma u PC. Osobně mě uspokojuje učit naše klienty obchodovat a fajn pocit, že se stávají díky burze a mým metodám také nezávislými.“

Více o Romanovi

Proč jít na seminář?

Price Action v podání Ludvíka Turka a Romana Dvořáka, to je součást „základní výbavy“ začínajícího tradera. Pro mě byl webinář zásadním přelomem v kariéře, kdy jsem se od „hádám, co obchodovat“ dostal k „vím, co dělám“. Jedním slovem – DOPORUČUJI!
Zobrazit celý názor
Jiří Qais (Jak začít obchodovat strategii Price Action)
Ukázat více referencí
Menu Zavřít