Učíme trading jednoduše

Semináře a on-line kurzy obchodování na burze

Nejbližší termín semináře

Nevíte si rady, který kurz zvolit? Napište nám.

Další termíny a semináře

V tuto chvíli nejsou vypsány žádné volné termíny semínářů.

Chcete dát vědět, až bude vypsán nový termín?

Letní výzva CzechWealth

Letní výzva - funded účet

Splnění chaIlenge je ideální volbou jak se dostat k obchodnímu účtu bez vlastních prostředků. Spojujeme naše strategie s obchodníky, kteří díky nám již získali kapitál, a vytvořili jsme z nich speciální komunitu, která se postará, aby tvoje cesta k nafundovanému účtu byla co nejkratší.

Zbývájí 3 místa Začíná zítra
Termín: On-line webináře 20.6.2024 (16-18h) + 22.6.2024 (9-17h) + 2 měsíce Discord skupina včetně přistupu k záznamům
5 970 Kč
Mohu dostat slevu?
Zavřít Sleva 0 % pro zaregistrované
5 970 Kč
Registrovat se nyní
Začátek tradingu jinak

RE!START - on-line kemp tradingu

Pokukujete po burze, Forexu nebo kryptoměnách a chcete se dozvědět jak vlastně začít? Nebo stále začínáte a chcete, aby to konečně klaplo? Čeká na vás výzva

5týdenní online kemp: Detailní scénář, který vám zabere denně max. 20 minut a podle kterého dokážete snadno nastartovat svůj vlastní tradingový byznys.

Roman Dvořák na vás čeká již v pondělí
4 390 Kč
Mohu dostat slevu?
Zavřít Sleva 9 % pro zaregistrované
3 990 Kč
Registrovat se nyní
Finanční nezávislost

Vrchol tradingu - Hlavní zdroj příjmu

Fulltime trading je úplně jiná liga než si na burze občas přivydělat. Jenže, kdo chce stát na vedlejší koleji, když velké peníze frčí po hlavní? Logicky k tomu potřebujete to nejlepší vybavení, nástroje na míru a metody, které nejsou dostupné většině. Dáme vám je. Stejně jako naše know-how. Dostanete od nás prostě vše, co budete potřebovat.

Ludvík s Romanem vás dostanou na vrchol tradingu
39 900 Kč
Mohu dostat slevu?
Zavřít Sleva 3 % pro zaregistrované
38 900 Kč
Registrovat se nyní
Kryptoměny rychle a naplno

CRYPTO4ALL - on-line kemp kryptoměn

Svět kryptoměn je plný nečekaných možností - Ludvík s Romanem o nich mluví jako o "brutal" příležitostech. Stačí jen natáhnout ruku. Jenže někdy si stejnou ruku člověk popálí - to když neví, co přesně dělá. Krypto přeje odvážným, ale dokáže zabít investice v okamžiku.

Jste připraveni? Ovládněte kryptoměny tak, jak to v Česku umí jen pár desítek vyvolených! Jediný on-line kryptoměnový kemp v tuzemsku startuje každé pondělí.

Ludvík s Romanem na vás čekají každé pondělí
4 190 Kč
Mohu dostat slevu?
Zavřít Sleva 10 % pro zaregistrované
3 790 Kč
Registrovat se nyní
Záznam webináře

Psychologie tradingu: Strategie úspěchu

Zvládat vlastní hlavu je jednou z nejdůležitějších schopností v tradingu. Přestaňte opakovat stále stejné chyby a získejte větší kontrolu nad sebou. Naučte se pracovat s emocemi i psychikou a posuňte se na další úroveň. 

Ukážeme vám cestu, poskytneme ty správné nástroje a výrazně tak zvýšíme vaši úspěšnost.

Záznam webináře Přístup k záznamu 1 rok
Záznam webináře

Akcie - Portfolia & Strategie

I v dobách, kdy jde všechno ostatní do háje, můžete pořád slušně vydělávat - s akciemi. Na prvním akciovém webináři vám předám svoji vlastní metodu jejich výběru a správného časování prodeje. Piloval jsem ji od začátku kariéry, teď ji poprvé zveřejňuji a předávám dál.

Záznam webináře Přístup k záznamu 1 rok
Lektoři: Roman Dvořák
4 900 Kč
Mohu dostat slevu?
Zavřít Sleva 4 % pro zaregistrované
4 700 Kč
Registrovat se nyní
Záznam webináře

Ludvík Turek: Daytrading S&P500

Nejnáročnější, ale taky nejvýnosnější. Takový je daytrading. K úspěchu potřebujete koncentraci, znalosti a zkušenosti. Koncentraci necháme na vás, znalosti a zkušenosti dodá Ludvík Turek. Po jeho novém webináři budete vidět vaše možnosti zcela jinak - pohledem daytrading mága s dvacetiletou reálnou zkušeností z trhu.

Záznam webináře Přístup k záznamu 12 měsíců
Lektoři: Ludvík Turek
9 900 Kč
Mohu dostat slevu?
Zavřít Sleva 4 % pro zaregistrované
9 500 Kč
Registrovat se nyní

Profi lektoři

Ludvík Turek

„Obchoduji, abych vydělával. Učím, protože mě to baví. Díky více než 20 letům zkušeností, spolupráci s nejlepšími světovými tradery a znalosti stovek obchodních systémů pomohu prakticky každému obchodníkovi bez ohledu na velikost účtu. Nemám zapotřebí někomu nalhávat nesmysly, abych z toho měl zisk.“

Více o Ludvíkovi

Roman Dvořák

„Trading je zdroj mých příjmů už od vysoké školy a vždycky sem ho bral jako bezkonkurenčně efektivní způsob výdělku. Mám rád prostředky rozdělené do portfolií, aby mi pořád z burzy tekly peníze, ať jsem na dovolené, na druhé straně planety nebo sedím doma u PC. Osobně mě uspokojuje učit naše klienty obchodovat a fajn pocit, že se stávají díky burze a mým metodám také nezávislými.“

Více o Romanovi

Proč jít na seminář?

Price Action v podání Ludvíka Turka a Romana Dvořáka, to je součást „základní výbavy“ začínajícího tradera. Pro mě byl webinář zásadním přelomem v kariéře, kdy jsem se od „hádám, co obchodovat“ dostal k „vím, co dělám“. Jedním slovem – DOPORUČUJI!
Zobrazit celý názor
Jiří Qais (Jak začít obchodovat strategii Price Action)
Ukázat více referencí
Menu Zavřít