Technický asistent

Jednou z překážek, které traderům brání používat vybrané obchodní platformy, vizualizace a obchodní účty, je přesvědčení, že jejich nastavení je nad jejich síly. Přitom bez nich to nejde – obchoduje se téměř výhradně on-line, 99 % obchodů proběhne elektronicky.

Jak z toho ven? Neztrácejte čas a trpělivost s technikou, nechte potřebná nastavení a instalace na nás. Náš specialista osobně pomůže se vším, co budete potřebovat – se založením obchodního účtu, nastavením vizualizací i rozběhnutím obchodní platformy. A vy můžete ušetřený čas využít třeba ke studiu ziskových strategií.

Chci vaší pomoc

Co všechno za vás v rámci služby Technický asistent uděláme:

  • Nastavení obchodní platformy Ninja Trader
  • Zprovoznění dat pro obchodní platformu
  • Nastavení vizualizací pro Ninja Trader, včetně vysvětlení základních principů a fungování vizualizací
  • Doporučené nastavení pro vizualizace
  • Pomoc se založením účtu u brokera
  • Nastavení obchodní platformy

Co naopak v této službě nehledejte?

Strategie, know-how, práce s metodami Market Profile, Price Action a dalšími – tyto znalosti poskytujeme v rámci konzultací a mentoringu. Služba Technický asistent je určena výhradně k technickému nastavení aplikací a služeb pro trading

Kdo se vám bude věnovat?


Aleš Kopřiva

Full time trader od roku 2008 a trading software specialista

Absolvent Financial Markets na Yale University

Specialista na opční strategie a Day Trading (měny, CL, NQ)

Co říkají klienti služby Technický asistent

Původní motivace si objednat službu byla moje lenost studovat max. optimální nastavení indikátorů do Ninja Traderu. Jak se ovšem ukázalo, Aleš je nejen chodící studnice vědomostí, ale i vychytaných triků, jak s platformou obchodovat efektivněji.Na každý problém jsme našli optimální řešení. Cením si osobního přístupu a rychlosti komunikace. Troufnu si říct, že bez pomoci s nastavením bych s nimi začal obchodovat mnohem později. Je skvělé dostat vše připravené a nemuset se zajímat o technické záležitosti. Takže Aleši, ještě jednou díky za vaši ochotu a užitečnou pomoc!
Zobrazit celý názor
Dalibor Skála
Dalibor Skála
(soukromý obchodník)

Kolik stojí naše pomoc

Vše je na dohodě. Cena je individuální, odvíjí se od časové náročnosti a složitosti problému. Kolik zaplatíte, víte vždy předem.
Pro představu – hodina on-line komunikace (Skype apod.) stojí 1 200 Kč včetně DPH.


Nezávazná poptávka

* Povinné údaje
Menu Zavřít