Individuální mentoring a konzultace

Řešíte problém na trhu nebo máte pocit, že už delší čas stojíte na místě? Metodu pokus - omyl nechte stranou a obraťte se na Ludvíka Turka. Ten za 15 let na trading scéně viděl a potkal už leccos, a i zdánlivě beznadějné situace umí obrátit v zisk. Domluvte si konzultaci nebo mentoring a přesvědčte se sami.

Ludvík Turek je jedním z nejúspěšnějších traderů v Česku. S mentoringem má dvojí zkušenost – jednak jako ten, kdo znalosti předává, jednak jako mentee, tedy ten, kdo je přijímá. Svoje know-how získával na začátku kariéry pod osobním vedením věhlasných traderů v Austrálii a USA.

 

Chci pomoci od Ludvíka Turka


Kdy zvolte konzultaci

Konzultace vám pomohou s obecnými i konkrétními problémy. Efektivně a přesně na míru.

 1. Potřebujete vyřešit konkrétní problém (situaci) na burze.
 2. Hledáte způsob, jak efektivněji pracovat se zvolenou metodou (Market Profile, Price Action, Opce a další).
 3. Chcete si ověřit, jestli je vaše stávající obchodní strategie nastavena na kontinuální zisk.

To jsou jen tři z mnoha situací, kdy konzultace přinese kýžený výsledek. V rámci konzultací pokrýváme konkrétní i obecná témata, přičemž komunikace přizpůsobíme vaší obchodní úrovni – řešení dostanete ať jako začátečník, tak i pokročilý trader, a budete ho samozřejmě umět použít v praxi.


Kdy zvolte mentoring

Mentoring zvolte, když neřešíte jednotlivosti, ale hledáte ucelený pohled „jak na ziskový trading“.

 1. Hledáte kompletní know-how pro obchodování na trhu – chcete vyladěný program na míru a to včetně všech nástrojů, které jsou k tradingu třeba.
 2. S tradingem začínáte a chcete se vyvarovat špatných zlozvyků. Nebo už špatné zlozvyky máte a chcete se jich zbavit, protože vás připravují o část příjmů.
 3. Potřebujete někoho, na koho se můžete kdykoli obrátit. A kdo vám na reálném trhu s reálnými penězi ukáže, jak končit obchody se ziskem.

Názor jednoho z absolventů osobního mentoringu Ludvíka Turka

Před lety jsem se rozhodl, že se chci živit obchodováním na finančních a kapitálových trzích. Investoval jsem do knih, seminářů v ČR i zahraničí a dokonce i do osobních webinářů v USA. To mě dostalo na určitou úroveň obchodování, ale nebyl jsem konzistentně ziskový obchodník, který by se tradingem mohl živit. A tak jsem se sešel s Ludvíkem Turkem, který mě začal učit po svém. Je bezprostřední a zábavný, ale hlavně má ohromné znalosti, zkušenosti a známosti v tomto dosti uzavřeném byznysu. Bylo pro mě až zarážející, kolik různých obchodních stylů zná, obchoduje a je schopen své žáky naučit. Samozřejmě, že jsme začali tím, co jsem dělal. Ludvík všechno znal, ale po dlouhou dobu mi ukazoval další mnohem zajímavější styly obchodování, až jsem díky němu našel něco, co mi sedí, cítím se v tom komfortně a hlavně díky tomu stabilně na trzích profituji. Ve svém obchodování nejvíce těžím z Market Profile. Tento nástroj jsem znal předtím, než mě Ludvík začal učit, ale byl to až on, kdo mě v něm naučil vidět, číst a správně interpretovat klíčové informace o trhu. Během našeho prvního setkání jsem Ludvíkovi řekl: „Jestli ze mě neuděláte profíka Vy, tak už nikdo a po 3 letech totální odevzdanosti trhům to zabalím.“ Jsem rád, že dnes mohu říct, že ze mě profíka udělal. Patří mu za to z mojí strany obrovský dík."
Zobrazit celý názor
Tomáš Kadeřávek
Tomáš Kadeřávek
Profesionální trader

Kolik to stojí

Každá hodina konzultace vás vyjde na 2 400 Kč včetně DPH. Cena osobního mentoringu je individuální dle rozsahu dohodnutých služeb.


Zaujala vás tato forma spolupráce?

Kontaktujte nás!

Rádi zodpovíme vaše dotazy a probereme s vámi detaily.

Napište nám na a-mail info@czechwealth.cz

Tři hlavní důvody proč my
 • Know-how

  Vlastní nástroje, vlastní strategie, vlastní metody, jak být konzistentně ziskový. Vše, co učíme, máme z vlastní hlavy. Neopisujeme, určujeme směr.

 • Unikátní metoda

  Naše semináře nejsou hrou na „jako“. Každý příklad, každý tip, každou situaci probíráme na živém trhu. S reálnými penězi. Ve skutečném světě.

 • Zkušenosti

  Ludvík Turek ani Roman Dvořák nepatří k lidem, kteří by začali přednášet přes noc. Mají za sebou hodně úspěchů, na trzích jsou už více než 20 let.

Menu Zavřít