Dvorana slávy z Larry Williams University

Larryho studenti často vyhrávají World Cup Championship of Futures Trading®. Roku 2010 byl Brady Preston velkým favoritem! Brady udělal více 160% během září. Andrea Unger dvakrát vyhrál se 115% v roce 2009 a také se 627 % zisku roku 2008! Micheal Cook vyhrál World Cup Championship s 250% ziskem roku 2007. Žáci Chuck Hughes, Kurt Sakaeda, John Holsinger a Steve Garner byli rovněž vítězi soutěží World Cup Trading Championship.

Pojďme si stručně představit některé z těch nejúspěšnějších.

MICHAEL COOK

Když jsem se poprvé dozvěděl o World Cup Trading Championship, tak mi Larry povídá „Tohle je ten největší a nejlepší. Jestli se chceš ukázat, tak začni tady.“ Poslechl jsem ho a roku 2007 vyhrál, v roce 2008 jsem byl druhý.

Používám materiály od Larryho jako studnici nápadů pro dodatečný a zevrubný výzkum. Díky němu mám pěknou řádku ziskových strategií. Za ta léta jsem se vyvinul, určitě víc než kdokoliv jiný, kdo jeho mentoringem neprošel.

Stále se každoročně účastním World Cup. Pořád nevím, jestli byl mým největším neúspěchem v soutěži to, že jsem se nikdy nepřiblížil k Larryho rekordnímu výkonu z roku 1987 nebo to, že jsem nedokázal Larryho přesvědčit, aby se ještě jednou naposled zúčastnil! V roce 2008 jsem založil Kingsway Capital Management, firmu se sídlem na Aljašce, která se zabývá konzultacemi komoditního obchodování. Rovněž píšu o komoditách pro TheStreet.com.

Michael vyhrál World Cup Championship roku 2007 se ziskem 250%.
Kingsway Capital Management LLC

ANDREA UNGER

Andrea byl dobrý obchodník, ale věděl, že se potřebuje ještě přiučit. Přihlásil se do Million Dollar Challenge, který pořádal Larry Williams v říjnu 2004.

Po cestě domů ze semináře Andrea napsal do své skupiny na Yahoo: „Ahoj všichni, kdo víte, jaké jsem měl pochybnosti ohledně tohohle semináře. Ještě neznám konečný výsledek, protože jeden obchod musel být uzavřen dnes. Vím ale, že to bude další vítěz (samí vítězové mimochodem). Myslím, že to bude něco mezi 70 a 80 tisíci dolary zisku z celého semináře.“
Andreovi zisky vystřelily vzhůru. Roku 2005 vyhrál European TopTraderCup sekci futures s více jak 60% ziskem za 3 měsíce. Pak vyhrál měsíční soutěž Tcup, který pořádá IwBank, s více než 50% za jeden měsíc. Roku 2006 mu jeho matematické nadání umožnilo vydat první knihu o money managementu v italštině.

V roce 2008 přišla ta pravá výzva. Andrea se stal prvním italským traderem, který vyhrál nejslavnější traderský šampionát na světě: The World Cup Trading Championships®. V části futures udělal neuvěřitelných 672%. Tento výsledek mu umožnil stát se prvním italským obchodníkem, který se dostal do týmu školitelů Wolrd Cup Advisors. V roce 2009 Andrea opět vyhrál se 115% a stal se tak prvním navrátivším se vítězem posledních téměř 20let.

BRENT PENFOLD

Brent Penfold je trader na plný úvazek a má licenci na poradenství v Sydney v Austrálii.

„Od roku 1998 vydělávám obchodováním peníze a od roku 2003 obchoduji na plný úvazek. To, co dělám je velice jednoduché a Larryho učení a myšlenky mi k úspěchu velice pomohly. Můj revidovaný zisk od června 2001 do června 2010 byl každoročně 28,5%. Napsal jsem Trading The SPI, australský bestseller. Moje další kniha The Universal Principles of Successful Trading začíná být mezinárodně respektovaná. Důrazně vám doporučuji, abyste začali poslouchat to, co vám Larry může sdělit, dokud k tomu máte šanci. Změnil můj život a trading.“

TOM DEMARK

Tom přišel na seminář, který pořádal Larry v roce 1972. S Larrym si padli do oka a stali se dlouholetými přáteli. Vyvíjeli spolu systémy, obchodovali spolu a prošli si dobrým i špatným.

„Larryho znalosti byly základem i odrazovým můstkem pro mou kariéru.“

Larry viděl vyrůstat jeho děti stejně jako jejich. Ukazoval kouzelnické triky jeho synovi TJ, který je teď uznávaný trader a autor knih o obchodu.

Tom pracoval s nejlepšími z nejlepších, např. Soros Partnersem, Paul Tudor Jonesem, Charlie di Francescaem a s nejlepším světovým obchodníkem, který kdy chodil po této planetě - Stevem Cohenem. Je také prezidentem Market Studies LLC, které pomáhají správně načasovat obchodní rozhodnutí firmám jako Bloomberg, Thomson Reuters a CQG.

JOHN ROBERTSON alias JR

JR je jedna ze známých postav australského trhu. JR byl členem Sydney Futures Exchange Local. Obchodoval na parketu se svým vlastním účtem. Online obchoduje už 10 let. Má AFS licenci (AFSL 338 674) a je ředitelem I-Deal Financial Group (CAR. 299753).

Ideal Financial Group je kvalitní australský broker s celosvětovou působností – akcie, CDF´s, futures, forex.

JR vyplňuje Larryho příkazy v Austrálii. Prošel těmito Larryho semináři: Million Dollar Challenges, 4 Picture Perfect Trading Seminars, Trade and Investment Expo’s s Larrym a Trade Navigator. JR následuje své motto: „Trh bude mít vždycky pravdu, ty ne, tak se nikam nežeň“.

„Larry mě naučil technické sestavy, vstupní signály, plnění obchodů, stop lossy, money management – je to kompletní výbava. Nic víc nehledejte, on je ten pravý.“

COURTNEY D. SMITH

Courtney je jediný člověk, který se staral o nejlépe hodnocený hedgový fond (dle Altvestu), nejlépe hodnocený společný investiční fond (dle Lipperu), také psal do nejlépe hodnoceného akciového buletinu (hodnoceno dle Hulberta), do nejlépe hodnoceného futures buletinu (dle CTCR) a byl nejlépe hodnoceným market timerem (podle Timer Digest).

Jako prezident a hlavní investor Courtney Smirth & Co, Inc spravuje peníze pro instituce, rodiny a majetné klienty. Courtney je také generální ředitel Greater China Technology, Inc – společnosti, která outsourcinguje vývoj softwaru do Číny. Předtím byl ještě v 90. letech hlavním investorem a stratégem v Orbitex Management, Inc. Orbitex spravuje investiční fondy a portfolia pro instituce a jednotlivce.

Courtney a Larry jsou přátelé už více než 30 let. „Larry odolal testu času, nikdy se od něj nepřestanu učit. Proto používám jeho materiály ve svých programech.

Všichni tito slavní tradeři mají jedno společné!! Prošli nějakou formou mentoringu od Larryho Williamse.