Ptejte se - štítek: vizualizace

Zajímá Vás trading? Řešíte nějaký problém? Získejte bezplatnou odpověď od profesionálních traderů.

Abyste mohli položit dotaz, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.

Zodpovězené otázky

Od nejnovější Od nejoblíbenější

Otázka XAGUSD

Dobrý deň. Mal by som záujem o vizualizáciu ktorá by mi čím lepšie pomohla pri presných vstupoch na XAGUSD. Obchodujem len CFD tejto jednej komodity na kratšie swingy 1-2 týždne. Obchodný plán, Money management ako aj TP a SL mám dávno vyriešené. Do obchodov vstupujem na buy čakajúcimi objednávkamy štýlom rotácia, vačšinou príde jeden liudity grab pokračuje rotacia a príde další. Potrebujem nástroj ktorý mi upresní vstupy kedže obchodujem na páke 50 a 66.
Přiložený obrázek
Roman Dvořák Odpověděl:Roman Dvořák

Dobrý den,

Všechny vizualizace, které nabízíme se dají použít na většině trzích, tedy i na CFD na stříbro XAGUSD. Každá má své výhody a přednosti. Pokud vás zajímá sledování realizovaných objednávek, tak velmi silným nástrojem je Order Flow Chart.

Zde o něm dělal Ludvík live stream:

https://www.czechwealth.cz/blog/livestream-order-flow-chart-nastroj-nejbohatsich

Číst celou odpověď

VAH a VAL

Zdravím.V NJ7 ve vizualicaci Market Profile sem měl nastaveno vypočet VAH ,VAL a POC z wvap. V NJ8 sem tuto možnost nenašel. Na profilu jde nastavit jen VAH a VAL a POC jen z volume .Je to škoda sou to silné levely.Nebo to nějak jde? Díky Petr
Roman Dvořák Odpověděl:Roman Dvořák

Dobrý den,

Po vložení vizualizace Market Profile do grafu klikněte pravým na graf a zvolte Indicators. Zde v Nastavení – Properties  v POC/Mean/VA settings so ve VA mode můžete zvolit, z čeho chcete VA počítat, tedy i z VWAP.

Číst celou odpověď

Vizualizace -2.dotaz

Dobrý deň, ďakujem za odpoveď ohľadom vizualizácii dostupných na web platforme Trading View. Ako je to ale s ostatnými, napr. Market Profit Pack NT8, Volume Profiles NT 8 atď. na Ninjatrader 8, ktorý má taktiež k dispozícii svoju webovú platformu ? https://ninjatrader.com/futures/blogs/ninjatrader-web-and-mobile-have-arrived/ Na ich webovej platforme je to nepouziteľné ? Ďakujem
Roman Dvořák Odpověděl:Roman Dvořák

Dobrý den,

Vizualizace do Ninja Trader 8 jsou použitelné pouze v instalované aplikaci.

Číst celou odpověď

Vizualizace trhu

Zdravim, chcel by som sa opytat, ci je mozne po registracii do LTA nastavit a pouzivat vase vizualizacie aj na webovej platforme, kedze pre iMac ktory pouzivam neni Ninjatrader a TradingView k dispozicii ako appka.... Diky moc za info, pozdravujem.
Roman Dvořák Odpověděl:Roman Dvořák

Dobrý den,

Trading View indikátory jsou použitelné i ve webovém rozhraní.

https://www.czechwealth.cz/tradingview-vizualizace-price-action

Číst celou odpověď
Menu Zavřít