Vizualizace trhu
Zdravim, chcel by som sa opytat, ci je mozne po registracii do LTA nastavit a pouzivat vase vizualizacie aj na webovej platforme, kedze pre iMac ktory pouzivam neni Ninjatrader a TradingView k dispozicii ako appka.... Diky moc za info, pozdravujem.