Čím začít?

Dobrý den, potřeboval bych poradit jaký váš kurz zakoupit abych mohl realně fungovat na trhu a vydělávat. Stačí pro začátek Re!start nebo bootcamp? Děkuji.Horák
Ludvík Turek Odpověděl:Ludvík Turek

Dobrý den,

je zde otázka jakou intenzitou byste rád začal. Nejoptimálnější je pro vás v Live Trading asistent, kde máte neobsáhlejší informace.
Nicméně i další programy mají přínosy pro vás. Každopádně Bootcamp, akuální běh se blíží ke konci, tak bych viděl spíše reálné pro vás LTA nebo Re!Start.