Čím začít?
Dobrý den, potřeboval bych poradit jaký váš kurz zakoupit abych mohl realně fungovat na trhu a vydělávat. Stačí pro začátek Re!start nebo bootcamp? Děkuji.Horák
-----------------------
Naše komunita má již
více než 15 000 členů
Dobrý den,
je zde otázka jakou intenzitou byste rád začal. Nejoptimálnější je pro vás v Live Trading asistent, kde máte neobsáhlejší informace.
Nicméně i další programy mají přínosy pro vás. Každopádně Bootcamp, akuální běh se blíží ke konci, tak bych viděl spíše reálné pro vás LTA nebo Re!Start.