Ptejte se - štítek: order flow

Zajímá Vás trading? Řešíte nějaký problém? Získejte bezplatnou odpověď od profesionálních traderů.

Abyste mohli položit dotaz, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.

Zodpovězené otázky

Od nejnovější Od nejoblíbenější

Otázka XAGUSD

Dobrý deň. Mal by som záujem o vizualizáciu ktorá by mi čím lepšie pomohla pri presných vstupoch na XAGUSD. Obchodujem len CFD tejto jednej komodity na kratšie swingy 1-2 týždne. Obchodný plán, Money management ako aj TP a SL mám dávno vyriešené. Do obchodov vstupujem na buy čakajúcimi objednávkamy štýlom rotácia, vačšinou príde jeden liudity grab pokračuje rotacia a príde další. Potrebujem nástroj ktorý mi upresní vstupy kedže obchodujem na páke 50 a 66.
Přiložený obrázek
Roman Dvořák Odpověděl:Roman Dvořák

Dobrý den,

Všechny vizualizace, které nabízíme se dají použít na většině trzích, tedy i na CFD na stříbro XAGUSD. Každá má své výhody a přednosti. Pokud vás zajímá sledování realizovaných objednávek, tak velmi silným nástrojem je Order Flow Chart.

Zde o něm dělal Ludvík live stream:

https://www.czechwealth.cz/blog/livestream-order-flow-chart-nastroj-nejbohatsich

Číst celou odpověď

Rozdíl mezi Tape a Orderflow

Zdravím, chtěl bych se zeptat, jaký je rozdíl mezi Orderflow a Tape readingem. Mám v tom trošku zmatek, díky moc.
Roman Dvořák Odpověděl:Roman Dvořák

Také Vás zdravím,

OrderFlow pracuje pouze s již realizovanými objednávkami a ukazuje, kde jich bylo zobchodování nejvíce a nejméně (volume nody), kde byly absorbovány velké pasivní objednávky, jaký je poměr pasivních a aktivních obchodů – delta a mnoho dalšího.

Může to pak například vypadat takto:

Tape Reader více pracuje s čekajícími, ještě nerealizovanými, které samozřejmě realizovány být nemusejí, ale ukazují určitou mapu, kde jsou velké limitní objednávky teprve nachystány a mohou sloužit jako magnet nebo S/R zóny atd.

Vypadá to pak například takto:

Číst celou odpověď

Vizualizácia

Ktorá vizualizácia ma prosím marker , ktorý je zobrazený na obrázku.
Přiložený obrázek
Roman Dvořák Odpověděl:Roman Dvořák

Dobrý den,

Jedná se o Order Flow Markers, což jsou blokové objednávky zrealizované v jeden okamžik jednou objednávkou a ukazuje tak vstup do trhu velkých institucí.

Tato vizualizace je v Ninja Trader 8 a je součástí Live Trading Asistent:

https://www.czechwealth.cz/live-trading-asistent

Číst celou odpověď

Order Flow

Dobrý den, dva roky jsem obchodoval na MES intradenně pomocí order flow a časování vstupu bylo čím dál složitější, dneska už téměř nemožné. Je v dnešní době ještě vůbec možné podle order flow obchodovat? Pokud ano, je možné si u Vás koupit nějaký seminář na tento styl obchodování. Předem moc děkuji za odpověď. S pozdravem Martin Semmelbauer.
Ludvík Turek Odpověděl:Ludvík Turek

Dobrý den,

Order Flow je stále velmi silný nástroj nejen pro obchodování emini SP (ES nebo MES), pokud však trader bude jen sledovat Order Flow, tak bude mít problém s velkým množstvím šumů a falešných signálů. Aby tomu tak nebylo, je potřeba k tomu přidat kontext a náhled na trh dle Market Profile nebo Price Action a Order Flow brát jako nástroj pro potvrzení vstupu a řízení obchodu.

Jak obchodovat dle Order Flow je velké množství videí v Live Trading Asistentu a i pomocí Order Flow téměř každý všední den live trading ES.

Číst celou odpověď
Menu Zavřít