Váš průvodce světem burzy — už více než 15 let

Upozornění:

 Objednávky knih z důvodu dovolené budou odesílány od 4.9.2017!

Webinář pro začátečníky - Jak začít obchodovat strategii Market Profile®

Lektor: Ludvík Turek, Roman Dvořák

Je to jednoduché. „Buďte chamtiví, když ostatní mají strach, a mějte strach, když jsou ostatní chamtiví. Jestli něco vystihuje metodu Market Profile® na 100 %, je to tento bonmot krále investic Warrena Buffetta.

Ovládněte i vy základy Market Profile a naučte se obchodovat podle hesla „to, co dělá většina, nemůže na trzích dlouhodobě fungovat.“ Odměna pro vás? Nic menšího než konzistentní výdělky.

Registrujte se už dnes - kapacita je omezena


Pro termín, místo a cenu klikněte

Datum konání: Nový termín v přípravě
Místo: Online seminář
Cena: 3 400 Kč (2 900 Kč pro registrované)
Registrujte se teď >>>

Čtyři důvody, proč začít s Market Profile® u nás

Ludvík Turek

"Za více než 15 let na burze jsem používal a otestoval stovky nástrojů, ale přední místo v mém "zlatém fondu" jednoznačně patří metodě Market Profile®. Jeho efektivita a přesnost poskytovaných informací je ohromující. Věřte, že čas věnovaný jeho poznání se vám bohatě vyplatí."

Ludvík Turek M.A.A.
Profesionální trader a lektor

  • Naučíte se pracovat s nástrojem, který nikdy nemůže přestat fungovat. Opravdu, není to klišé. Fungování Market Profile je nezávislé na změnách trhu.
  • Budete v těch nejlepších rukou – lektoři Ludvík Turek a Roman Dvořák patří v profi tradingu ke špičce. Ludvík je autorem nejprodávanější české knihy o metodě – Market Profile - ESO v ruce obchodníka.
  • Čeká vás nutná dávka teorie a pořádná nálož praxe – těšte se na opravdovou jízdu. Na tajné triky, ověřené postupy z praxe, fungující strategie. Komplexnější kurz pro začátečníky v Česku nenajdete.
  • Webinář je on-line. Počítač a připojení k internetu – to je vše, co potřebujete. A když všechno nepoberete najednou, záznam webináře pro vás zůstává 14 dnů v archívu.

A knižní bestseller jako dárek ZDARMA

Market Profile - Eso v ruce obchodníka

Nejprodávanější česká kniha o Market Profile z pera profi tradera Ludvíka Turka ušetří začátečníkům mnoho slepých uliček a ukáže na praktických příkladech, jak s Market Profile úspěšně obchodovat Futures, Forex, akcie i ETF.

Tyto pro začátečníky klíčové znalosti a dovednosti se naučíte

  • Dozvíte se vše o výhodách Market Profile® oproti jiným metodám a v čem je výjimečná.
  • Získáte přehled o tom, jak funguje trh a jeho základní účel aneb aukční proces a zprostředkování obchodu.
  • Prakticky si zkusíte, jak správně zobrazit profil trhu a o čem vypovídá.
  • Vyjasníte si, co je rovnováha a nerovnováha trhu a nabídka versus poptávka.
  • Získáte schopnost rozlišit, jaká skupina (nakupující vs. prodávající) na trhu aktuálně působí a jak reaguje.
  • Naučíte se využít Market Profile v každodenním obchodování.
  • Popíšeme vám software pro práci s metodou - Ninja Trader a Market Profit Pack – softwarový balíček pro obchodování Market Profile®.
  • Dozvíte se, jaké zdroje dat a kdy můžete s metodou na trhu použít.
  • Po webináři budete schopni samostatné práce s Market Profile® – dokážete číst data, která vám poskytuje, a využít je při obchodování.

Během webináře bude čas i na textové dotazy – žádná otázka nezůstane bez odpovědi, ani vaše. Zda je nutné mít před webinářem metodu Market Profile® „nastudovanou“? Chybou nebude, když si předem projdete tyto články:

1. Market Profile je vaše konkurenční výhoda
2. Market Profile – ultimate metoda z arzenálu velkých hráčů

Malá ochutnávka? Tady je

K přehrátí videa je nutné mít nainstalovaný Flashplayer, stahněte zde.

Co o webináři Jak začít s Market Profile® říkají jeho absolventi:

Přiznám se, že na webinář jsem se hlásil s myšlenkou „kdo umí, umí, kdo neumí učí“. Už po pár minutách jsem ale musel sám sobě přiznat, že na Ludvíka s Romanem tohle přísloví určitě neplatí. Investovat peníze do jejich Market Profile pro začátečníky byla jedna z nejvýhodnějších investic mojí traderské kariéry. Těžko popisovat dění při webináři, musí se to vidět, slyšet a prožít na vlastní kůži. Za mě velký dík!
Jan Semerád
Praha
Jako úplný začátečník jsem měl strach, jestli mi webinář, i když má v názvu „pro začátečníky“, dá něco použitelného. Několik měsíců po jeho skončení musím říct, ano – byl pro mě impulsem, který mě navedl na cestu, po které jdu doteď. Srozumitelný výklad, praktické příklady, jasné strategie… moc mi pomohl.
P. Dvořáček
Brno
Market Profile v podání Ludvíka Turka a Romana Dvořáka, to je součást „základní výbavy“ začínajícího tradera. Pro mě byl webinář zásadním přelomem v kariéře, kdy jsem se od „hádám, co obchodovat“ dostal k „vím, co dělám“. Jedním slovem – DOPORUČUJI!
JIří Qais
Plzeň
Jsem zelenáč a měl sem dvě možnosti – jít cestou pokus-omyl. Nebo si zaplatit průvodce a začátečnickým chybám se tak vyhnout. Zvolil jsem možnost druhou a na základě referencí jsem se přihlásil do webináře Jak začít obchodovat strategii Market Profile®. Dodnes z něj čerpám!
Petr Holas
České Budějovice

Přístup k webináři je snadný

Živý webinář začíná v 10:00. Účastníci se přihlašují od 9:30. Webinář končí přibližně v 17:30. Po skončení si můžete 14 dní webinář libovolně přehrávat z archivu.
  1. Stačí internet, PC a sluchátka nebo reproduktory.
  2. Webinář si objednejte zde, na e-mail vám pošleme informace k bezhotovostní platbě.
  3. Nejpozději týden před začátkem níže zveřejníme odkaz na registraci do aplikace webináře, kde vyplníte jméno a e-mail, stejné, jako jste uvedli v objednávce.
  4. Po registraci vám e-mailem přijde potvrzení (confirmation) vašeho přístupu na webinář a s unikátním odkazem pro přístup do aplikace webináře.
Zde zveřejníme link

Pokud byste měli nejasnosti ohledně přihlášení k webináři, přečtěte si návod v PDF nebo nás kontaktujte.

Přihlašte se na online webinář

Webinář Market Profile® - Jak začít Ludvík Turek, Roman Dvořák Poznámka: Zaslání bonusu poštou: ČR poštovné zdarma, na Slovensko hradí příjemce
3 400 Kč Základní cena

Mám nárok na slevy a zvýhodněnou cenu
Nový termín v přípravě


Odborně spolupracujeme a vystupujeme

       

                                     

           

 

Nabízíme spolupráci firmám a vzdělávacím institucím