Poraďte mi jak nejlépe začít s tradingem?

Dobrý den , jsem spolumajitel prosperující obchodní firmy část svých financi nechávám vydělávat u soukromého tradera. Garantuje min.12-15% na 3 měsíční smlouvy. (opravdu to už 3 roky funguje ) Poslední dobou mám volnější ruce a finance. Začal jsem se zajímat o obchodování a burzu a chtěl bych to zkusit sám. Dostal jsem doporučení na Váš web a školení. Objednal jsem si u Vás knížky a začal číst -Jak se stát traderem. Mám taky zájem o vaše semináře. Prosím můžete mi poradit jak nejlépe začít ?
Ludvík Turek Odpověděl:Ludvík Turek

Dobrý den,

nejlépe podle našeho názoru je začít webináři Price Action a Market Profile - Jak začít.
Kde se dozvíte formace a pochopíte, jak číst správně trh.

Abyste mohli položit dotaz, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Nejnovější dotazy
  • „Dobrý den, chtěl bych se zeptat zda členství v LTA nabízí kromě vizualizací do NT 8 také vizualizace do TradingView. V…“
  • „Dobrý den, zajímá mě jestli se obecně využívá otevírání protichůdných obchodů na stejném instrumentu a jaký na to máte…“
  • „Dobrý den, jakou platformu používáte pro vaše obchodování? Máte na vašich stránkách tutoriály jak tuto platformu…“
Nejoblíbenější dotazy
  • „Dobrý den pane Turku, mám už nějakou dobu zájem o váš Live Trading Asistent. Mám ohledně toho pár dotazů. Je možné se…“
  • „Ahoj zdravím potřeboval bych poradit pomoc ať dělám co se dá tak stále pálím účty ztráty jsou větší než zisky ale když…“
  • „Dobrý den, zajímá mě jestli se obecně využívá otevírání protichůdných obchodů na stejném instrumentu a jaký na to máte…“
Menu Zavřít