Ptejte se

Zajímá Vás trading? Řešíte nějaký problém? Získejte bezplatnou odpověď od profesionálních traderů.

Abyste mohli položit dotaz, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.

Zodpovězené otázky

Od nejnovější Od nejoblíbenější

Rangebary

Lze využít range bary v intraday? Případně pro scalping? Pokud jste to zkoumal, je možné se někde podívat na video, nebo si na toto téma přečíst článek?
Roman Dvořák Odpověděl:Roman Dvořák

Dobrý den,

Range bary jsou častou alternativou klasických time/price barů u traderů, kteří chtějí vidět graf bez změn volatility, která je u range barů nastavená. Používají se pak proto, aby graf více vizualizoval trendy a sílu trendů a nebo přechody do rotací. Pro trendové obchodníky nebo naopak pro obchodníky obchodující divergence to pak může být „čistější“ graf.

Já raději používám klasické price action grafy a likvidity/hodnotové formace v kombinaci s aktivitou kupců a prodávajících. Nelze říci, co je lepší nebo horší. Je to spíše o tom, uvědomit si, co mi daný graf ukazuje a sestavit si obchodní plán a funkční strategii.

Číst celou odpověď

Trading View

Dobrý deň prajem, kúpil som webinár Daytrading S&P 500, chcem si zaplatiť aj LTA. Chcem sa obchodovaniu venovať trocha viac ako doteraz. Moja otázka je ohľadom TradingView. Ponúkajú teraz Black Friday zľavu 70% na platenú verziu. Oplatí sa mi do toho investovať? Aké výhody mi to prinesie? Ďakujem za odpoveď
Roman Dvořák Odpověděl:Roman Dvořák

Dobrý den,

Dle mého názoru ano, protože tento SW umožňuje velmi dobrou analýzu titulů napříč trhem a spoustu užitečných věcí a zrovna jsem natočil video proč:

https://youtu.be/82eIGfmV0oU

S pozdravem

Číst celou odpověď

Najlepšie riešenie

Dobrý deň Chcem sa spýtať chcel by som sa zlepšiť v tradingu. Z vašeho pohľadu čo je najlepšie: Naštudovať si knihu PA 1 prípadne PA 2 Restart seminár Alebo stačí ísť do LTA a je tam dostatok kvalitných materiálov nato aby som sa zlepšil. Potrebujem osvedčené postupy stratégie žiadne zbytočné omáčky. Ďakujem
Ludvík Turek Odpověděl:Ludvík Turek

Dobrý den,

Záleží kolik času tomu chcete věnovat. Pokud chcete jen občas si něco počíst a nastudovat, tak bych volil knihu nebo Restart, kde můžete jít svým tempem a můžete se k tomu opakovaně vracet.

Pokud máte chuť se do toho „obout“, pak LTA je správná volba, protože je součástí desítky videí nebušených know-how, aktuální analýzy a komentáře k trhům a potřebné nástroje a indikátory.

S pozdravem

Číst celou odpověď

Krypto

Dobrý den. Má podle Vás smysl začít v dnešní době s těžbou krypta. Konkrétně Kaspa? Díky za odpověď a přeji hezký den. Bohumil Laita
Ludvík Turek Odpověděl:Ludvík Turek

Dobrý den,

Odpověď je jednoduchá, pokud jsou náklady nižší, než to co natěžíte, tak se to vyplatí.

Číst celou odpověď
Menu Zavřít