Ptejte se

Zajímá Vás trading? Řešíte nějaký problém? Získejte bezplatnou odpověď od profesionálních traderů.

Abyste mohli položit dotaz, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.

Zodpovězené otázky

Od nejnovější Od nejoblíbenější

Vizualizácia

Ktorá vizualizácia ma prosím marker , ktorý je zobrazený na obrázku.
Přiložený obrázek
Roman Dvořák Odpověděl:Roman Dvořák

Dobrý den,

Jedná se o Order Flow Markers, což jsou blokové objednávky zrealizované v jeden okamžik jednou objednávkou a ukazuje tak vstup do trhu velkých institucí.

Tato vizualizace je v Ninja Trader 8 a je součástí Live Trading Asistent:

https://www.czechwealth.cz/live-trading-asistent

Číst celou odpověď

Dotaz uplneho začátečníka

Dobrý den Jsem i nejsem uplný zelenáč pokouším se studovat treiding .čtu a sleduju ruzné metody.Mužu si je nastudovat ale pokud nebudu ani popravdě umět otevřít graf a mít v tom přehled bude mi to k ničemu.Existuje u vás kurz kde se začíná právě v přehledu otevření grafu tak aby vám nepřekáželi ostatni kolonky atd?Myslím že platforem je tisíce .Děkuju za odpověď
Ludvík Turek Odpověděl:Ludvík Turek

Dobrý den,

Tímto se zabývá komplexní kemp RESTART, který Vám pomůže nejen vše správně nastavit, ale ukáže i co přesně sledovat, na co si dát pozor a jaké strategie jsou nejúčinnější.

Číst celou odpověď

Obchodní platforma - Restart

Dobrý den, pro své obchody používám aplikaci Meta trader 4,( vy jak pročítám Ninju trader), je i přesto možné se přidat do vašeho trénink. programu Restart nebo i jiného, aniž bych musela měnit aplikaci? Předem děkuji za informaci, Rennerová Martina
Roman Dvořák Odpověděl:Roman Dvořák

Dobrý den,

Pro analýzu grafu a přípravu strategie a obchodu využíváme NinjaTrader nebo TradingView, protože je schopna nám dát více informací a přesnější informace, než Metatrader 4. Nicméně pak tyto obchody zadáváme do své obchodní platformy u svého brokera, což například u Forexu je i Metatrader 4. Sledujeme tedy graf v NT8 a zadáváme do MT4.

Číst celou odpověď

Order Flow

Dobrý den, dva roky jsem obchodoval na MES intradenně pomocí order flow a časování vstupu bylo čím dál složitější, dneska už téměř nemožné. Je v dnešní době ještě vůbec možné podle order flow obchodovat? Pokud ano, je možné si u Vás koupit nějaký seminář na tento styl obchodování. Předem moc děkuji za odpověď. S pozdravem Martin Semmelbauer.
Ludvík Turek Odpověděl:Ludvík Turek

Dobrý den,

Order Flow je stále velmi silný nástroj nejen pro obchodování emini SP (ES nebo MES), pokud však trader bude jen sledovat Order Flow, tak bude mít problém s velkým množstvím šumů a falešných signálů. Aby tomu tak nebylo, je potřeba k tomu přidat kontext a náhled na trh dle Market Profile nebo Price Action a Order Flow brát jako nástroj pro potvrzení vstupu a řízení obchodu.

Jak obchodovat dle Order Flow je velké množství videí v Live Trading Asistentu a i pomocí Order Flow téměř každý všední den live trading ES.

Číst celou odpověď
Menu Zavřít