Ptejte se - štítek: trading

Zajímá Vás trading? Řešíte nějaký problém? Získejte bezplatnou odpověď od profesionálních traderů.

Abyste mohli položit dotaz, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.

Zodpovězené otázky

Od nejnovější Od nejoblíbenější

Kryptoměny a vizualizace

Dobrý den, obchoduji kryptoměny a chtěl bych se v tom více zlepšit. FOREX ani OPCE neobchoduji. Proto jsem se Vás chtěl zeptat, jaké knihy, semináře a vizualizace by bylo nejlepší projít, abych měl více informací a podvědomí. Popřípadě, je vhodný LiveTradingAsistent i pro kryptoměny?? Předem děkuji za odpovědi. S pozdravem Karel Stehlík
Ludvík Turek Odpověděl:Ludvík Turek

Dobrý den,

Nástroje a vizualizace, které používáme, jsou univerzálně použitelné, tedy i na kryptoměny. Velkou část analýz kryptoměn děláme v Trading View, pomocí těchto indikátorů:

https://www.czechwealth.cz/tradingview-vizualizace-price-action

Jaké strategie na kryptoměny používáme se dozvíte v rámci Crypto4All nebo pak své obchody ukazujeme v rámci Live Trading Asistentu:

https://www.czechwealth.cz/crypto4all-kryptomenovy-on-line-kemp

https://www.czechwealth.cz/live-trading-asistent

Takže ano, Live Trading Asistent je vhodný pro obchodování kryptoměn a součástí této komunity je řada krypto full-time traderů.

Číst celou odpověď

Prop trading

Dobrý den, necelý rok dozadu jsem absolvoval Restart a od té doby se prakticky celou dobu snažím získat fundovaný účet u prop firmy. Bohužel na 10% požadovaný měsíční zisk jsem zatím nedosáhl, ale daří se mi posledních 5 měsíců zhodnocovat účet nejméně o 6-7%. Horní hranici 10% se mi stále nedaří překročit, máte nějaký tip, který by mi pomohl vyždímat z tradingu větší zhodnocení? Díky Tom PS: Restart mi pomohl o 300%
Roman Dvořák Odpověděl:Roman Dvořák

Dobrý den,

To rád slyším. Asi jediná rada, která platí obecně, ať děláte cokoliv, soustřeďte se proces. Na to abyste věci dělal správně, nikoliv na %. Posun zaručeně přijde. Nicméně je třeba zároveň říci, že už teď jste vítěz, mám z Všeho úspěchu velkou radost. Jen tak dál.

Číst celou odpověď

Dotaz, rada

Dobrý den, začal jsem, díky své špatné finanční situaci a diky iformacím , ke kterým se náhodou dostal na YouTube o tom, kolik mužů vydělat na burze, obchodovat přes platformu, kde jsem složil 5500,-. Peníze v $ mi stoupají, sice pomalu, ale jsem v plusu. Protože nemám jinou práci a obchodování, zabývám se intuici a meditaci, mně zajímá (je mi 61 let a zde práce není), rád bych věděl, jestli je reálné se v této oblasti realizovat. Budu rád za radu...nebo jakoukoliv odpověď. Děkuju. J. F.
Roman Dvořák Odpověděl:Roman Dvořák

Dobrý den,

Pokud jste v plusu, není co řešit, sám vidíte, že to jde, je důležité se neustále vzdělávat, posouvat se a umět se adaptovat na změny, které čas od času nastanou.

Číst celou odpověď

Price action a Kryptoměny

Dobrý den, objednal jsem si knížku price action, mohu tyto strategie použít i na krypto trh, v sekci: pro koho je kniha určena jste vyjmenovali téměř všechny trhy, kromě toho s kryptoměnama. Děkuji za odpověd. Novotný
Roman Dvořák Odpověděl:Roman Dvořák

Dobrý den,

Price action lze z přehledem využít na jakýkoliv trh, tedy včetně kryptoměn.

Číst celou odpověď
Menu Zavřít