Platforma
Dobrý den,
jakou platformu používáte pro vaše obchodování?
Máte na vašich stránkách tutoriály jak tuto platformu nastavit nejlépe např. pro footprint atd, volume profile atd?
Děkuji, Ježek
-----------------------
Naše komunita má již
více než 15 000 členů
Dobrý den,
zde v Live Trading Asistent využíváme primárně Ninja Trader 8, kde máte možnost využít všechny naše dostupné vizualizace.
Dále je výhodné se také zaměřit na TradingView. Zde jsou k dispozici nástroje např. pro poloautomatické obchodování a jiné výhody.