Platforma

Dobrý den, jakou platformu používáte pro vaše obchodování? Máte na vašich stránkách tutoriály jak tuto platformu nastavit nejlépe např. pro footprint atd, volume profile atd? Děkuji, Ježek
Ludvík Turek Odpověděl:Ludvík Turek

Dobrý den,

zde v Live Trading Asistent využíváme primárně Ninja Trader 8, kde máte možnost využít všechny naše dostupné vizualizace.
Dále je výhodné se také zaměřit na TradingView. Zde jsou k dispozici nástroje např. pro poloautomatické obchodování a jiné výhody.

Štítky:trading