Seminář Market Profile® - Vrchol tradingu

Tři dny, které obohatí váš život

A slovo obohatí berte doslova. Jestli totiž všechny naše ostatní semináře nazveme přípravkou, v Market Profile® – Vrchol tradingu vám předáme umění dostat z burzy maximum peněz s minimem úsilí a času.

Počet absolventů: 273
31.10/1.11.2020 (10:00 - 17:30) v hotelu, 4.11.2020 (15:00-18:00) - Online trading
Hotel Michael, Pod Lysinami 474/1, Praha 4

Čtyři důvody proč se přihlásit

 • Exkluzivita

  Svoje know-how předáme pouze 40 z vás ročně. Podobně komplexní kurz v ČR neexistuje, běžný není ani v zahraničí, kde i špičkoví tradeři fungují pouze formou osobního mentoringu.

 • Záruka úspěchu

  A to rozhodně není klišé. Polovina absolventů po semináři přechází na full time trading, 40 % má trading jako významný zdroj příjmů. A přibližně desetina funguje jako makléři brokerů.

 • Unikátní metoda

  Market Profile® je stroj na peníze, který už z principu nemůže přestat fungovat. A navíc. Vše je live. Výuka i příklady – obchodujeme na reálných trzích, za reálné peníze. Už proto do všeho jdeme naplno.

 • Mimořádný bonus

  V podobě balíku pěti vizualizací v hodnotě 28 900 Kč s licencí na 2 roky ZDARMA. S nimi na trzích uvidíte vše, co potřebujete a především získáte konkurenční výhodu.

  Mám zájem stát se mistrem tradingu

Tento výjimečný seminář je také zaručená cesta

 • Jak si získat finanční a osobní nezávislost. Dvě věci, kvůli kterým trading většina z nás dělá. Bude vás bavit vydělávat kdekoliv a kdykoliv po světě. Sami uvidíte.
 • Jak se dostat ke stálým ziskům opravdu rychle. Půl roku. Tak dlouho trvá dostat se ke stálejším ziskům při metodě „studuji sám“. Absolventům semináře obvykle stačí 2 týdny.
 • Jak se zařadit mezi elitu fulltime tradingu. Paretovo pravidlo platí i v tradingu – pětina bohatne, zbytek je u dna. Předvedeme, jak se dostat mezi ty první.
 • Jak spolehlivě ovládnout Market Profile®. I unikátní metoda je k ničemu, když ji neumíte použít na 100 %. Získáte přesný návod jak ji dokonale vytěžit.
 • Jak získat kredit. I to je pořádný důvod pro Vrchol tradingu. Jeho absolventi jsou horkým zbožím pro makléřské firmy, investiční fondy, všude tam, kde jsou peníze na prvním místě.

Co o Vrcholu tradingu a metodě Market profile® říká Ludvík Turek?

Program semináře

Seminář je rozdělený na tři dny – o víkendu se potkáme osobně na přednáškách a workshopech, týden na to nás čeká on-line trénink na reálném trhu. To už z pohodlí domova.

 • 1. den (sobota) – Ludvík - Neprůstřelný stroj na peníze. Market Profile®.

  Řekneme si, kdo metodu využívá a proč je unikátní svým obsahem. Zastavíme se u jednotlivých stěžejních bodů a demonstrujeme si jejich význam. Typy dní a otevření vám pak ukáží možnosti predikce dříve, než se tak na trhu stane. Objasníme chování všech hráčů na trhu, a kde zůstávají na trhu jejich stopy. Spiky, římsy a rozšíření rozpětí – naučíte se triky, kterými si ti nejúspěšnější dopomáhají na vrchol. Na závěr připojíme řadu sofistikovaných i jednoduchých systémů na bázi Market Profile® z vlastní dílny.

  • Aukční proces – podstata fungování trhu je pro ziskové obchodníky klíčová, proto objasníme základní účel trhu a důležitou součást procesu vyjednávání a tvorby ceny na trhu Rovnováha a nerovnováha trhu - čtyři podstatné fáze trhu z pohledu jeho profilu, vysvětlíme si, co nám říkají rotační a trendové dny
  • Přínosy Market Profile. Pochopíte, v čem tkví ta výhoda oproti jiným metodám. Struktura Market Profile - jak správně zobrazit profil trhu a o čem vypovídá. Systém referenčních bodů (počáteční rovnováha, rozšíření, body kontroly) - úrovně, které bývají pro trh klíčové, a u nichž jsme schopni předpovídat reakci trhu
  • Jednotliví účastníci z pohledu profilu trhu - ukážeme si, jak se jednotlivé skupiny chovají a jak reagovat na jejich akce. Funkce jednotlivých účastníků na trhu - každá skupina se na trhu chová jinak a má jinou funkci. Schopnost rozlišit, o kterou skupinu se jedná a jak reaguje, dává trhu 3D obraz. Reakční a iniciativní aktivity na trhu - ukážeme si, co se skrývá za pohyby a aktivitami na trhu a jak se v nich naučit číst a předvídat je
  • Typy dní dle Market Profile – podrobné vysvětlení, ukázky, funkce jednotlivých účastníků na trhu. Typy otevření dle Market Profile – jejich rozdělení, určení ve vztahu k předchozímu období, rozpoznání a vysvětlení tržní nálady
  • Market Profile – převod dosažených znalostí do praxe, ukázky možných nastavení. Spikes - popíšeme si noční můru pro některé obchodníky, ukážeme si, jak se vytváří, jak je chápat a jak je využít pro obchodování. Římsy - další pattern dokreslující v praxi stav a vývoj trhu při reálném obchodování.
  • Závěrečná diskuse – široký prostor pro vaše dotazy na vše, co vás k tématu zajímá.
  Chci podrobněji
 • 2. den (neděle) - Roman - Jak to celé ještě vylepšit. Order Flow chart©.

  Půjdeme do hloubky vlastního obchodování. Vysvětlíme si a ukážeme, jak je trh tvořen. Na pozadích grafických patternů z profilu trhu se vám začne rýsovat podstata fungování trhu. Získáte jasný přehled o objednávkách a jejich úloze na trzích. Uvidíte, jak číst trh a jak využít objemu na cenách ve váš prospěch. Ukážeme si též nastavení pro další trhy – např. EuroSTOXX, Zlato, Ropa, Bondy, obiloviny. Provedeme vás nastaveními a zkušenostmi, které tento náhled na trh nabízí. Také uslyšíte o obchodním plánu, money managementu a psychologii profesionálního intradenního obchodníka.

  • Trh a úloha nakupujících a prodávajících v daných okamžicích. Směrový pohyb na trhu – pasivní a agresivní objednávky, ukázka jak se v nich orientovat DOM – nabídka a poptávka v reálném světě
  • Delta – jednotlivé typy a ukázka využití Ninja Trader a Market Profit Pack – softwarový balíček pro obchodování Market Profile, ukážeme, jakou návratnost má v reálu. Grafy kombinující cenu a objemy do silného nástroje (Volume@ Price). Ukážeme, v čem je jeho síla a jak můžeme získat výhodu proti ostatním obchodníkům
  • Footprint grafy – využití kombinace pohledu do hloubky trhu a historii objednávek. Uvidíme stopy, které nechávají velcí hráči při svém obchodování a ukážeme si co z nich vyvodit Footprint grafy – reálná ukázka nastavení a použití pro obchodování rozdílných trhů ( indexy, bondy, zlato, ropa, atd..)
  • Market Profile v praxi – využití teorie v reálném obchodování, příklady možných setupů pro obchodování
  • Brokeři – výběr obchodníka je klíčový, proto ukážeme, jakého brokera používáme mi a jací jsou nejvhodnější
  • Money management – řízení peněz, pozic, rizika a ukázka možnosti pro malé i velké hráče
  • Závěrečná diskuse – široký prostor pro vaše dotazy na vše co vás zajímá
  Chci podrobněji
 • 3. den (do 10 dnů po semináři) - Roman a Ludvík - Jdeme na Live Trading

  Poslední den semináře je kompletně on-line. Budeme pracovat na reálných datech a grafech. Čekají nás celkem čtyři okruhy:

  1. Příprava obchodního plánu (určení hlavních referenčních úrovní)
  2. Příprava obchodů
  3. Vlastní obchodování
  4. Diskuze a odpovědi na vaše otázky
  • Komplexní příprava obchodníka na reálný trading včetně obchodního deníku (určení hlavních referenčních úrovní, vstupu i výstupu a řízení pozic)
  • Konkrétní nastavení softwaru a obchodní platformy na obchodní příležitosti daného dne
  • Vlastní obchodování - online konfrontace s trhem
  Chci podrobněji

Co říkají absolventi tohoto semináře?

Trading je úspěšně živí. Tady jsou jejich zkušenosti.

Moje očekávání se beze zbytku splnilo. I nyní, s odstupem času, musím podotknout, že v ČR a možná ani v zahraničí neznám nic lepšího, co by člověka tak precizně, seriózně, a především obsahem připravilo na možnost stát se fulltime traderem a pravidelně vydělávat zajímavé peníze. Hned po semináři následující měsíc se mi podařilo za pomoci postupů ze semináře zhodnotit reálný obchodní účet o celkem pěkných 37,29 %., k dnešnímu dni jsem pak svůj účet zhodnotil o 209 %! To vše v horizontu cca 1,5 roku kombinací pravidelných intradenních obchodů, swingů a investičních obchodů především na měnách s dlouhodobou úspěšností 82 %.
Zobrazit celý názor
Viktor Ornst
Viktor Ornst
Absolvent Vrcholu Tradingu
Vrchol tradingu jsem absolvoval společně se synem. Každý z nás má trochu odlišný styl obchodování, ale oba jsme si v semináři našli to své. Určitě bych účast doporučil každému, kdo již ovládá základy a chce prohloubit své znalosti. Zkrátka je to to nejlepší, co pro své obchodování můžete udělat. Částečně je seminář veden samotnými účastníky, kteří prostřednictvím svých dotazů zpestřují celou akci. Jelikož má seminář omezený počet účastníků, je přístup od Ludvíka a Romana takřka individuální. Také je zde velká šance získat nové přátele z oblasti tradingu.
Zobrazit celý názor
Petr a Jakub Vondráškovi
Petr a Jakub Vondráškovi
Absolventi Vrcholu Tradingu
Tři dny, které změní váš život – v mém případě slova, která doplňují název semináře, platí na 100 %. Mojí filozofií v tradingu není maximalizace profitu (tím i rizika), ale dlouhodobé konstantní výsledky.Metoda Market Profile je bez diskuse špička a v podání Ludvíka a Romana pro mě znamenala prakticky konstantní výkonnost účtu v intervalu 5-10 % za měsíc plus rozhodnutí absolvovat jejich roční mentoring. Dnes je pro mě díky Czechwealth trading již fulltime byznys a nemám ani problém prezentovat svůj styl v rámci realtime akcí, live tradingu roomu a vzdělávání.
Zobrazit celý názor
Tomáš Hykel
Tomáš Hykel
Absolvent Vrcholu Tradingu
Market Profile - Vrchol tradingu je podle mne nejlepší seminář, který na trhu je a to nejen v Čechách. Obrovskou devizou je, že seminář obsahuje univerzální informace, které je možné přetavit ve funkční systém pro jakýkoliv trh a time frame a vedle toho i konkrétní obchodní přístupy včetně live tradingu. Seminář jsem absolvoval jako zaměstnanec. Nejprve jsem se soustředil na trading při zaměstnání opce, ETF a forex swingově. Později jsem zaměstnání opustil a přidal do portfolia obchodních přístupů i intradenní obchodování.
Zobrazit celý názor
Aleš Kopřiva
Aleš Kopřiva
Absolvent Vrcholu Tradingu

Balík Market Profit Pack© NT8 na 2 roky ZDARMA

Získáte bonus v hodnotě 28 900 Kč

5 vizualizací vám dá informace, které v současné době žádný jiný nástroj nedokáže ozbrazit a které potřebujete vědět, pokud se chcete stát full time traderem. V reálném čase vidíte skutečný vývoj daného trhu a stopy velkých hráčů pomocí metody Market Profile®. Lze tak podstatně snadněji dosahovat zisku na Forexu, emini i světových akciích.

Nic jiného nepotřebujete, žádné další investice.

Registrujte se na seminář a vizualizace je vaše

Na co se často ptáte

Jaké doporučujete znalosti před návštěvou semináře?

Účastníkovi doporučujeme mít aspoň základní znalost Price Action a Market Profile, které najdete například v knihách Price Action - Jak vidět, co jiní nevidí a Market Profile - Eso v ruce obchodníka

Jak se dostanu do webináře konaného po skončení semináře?

Před konáním webináře vám zašleme email s registračním linkem a instrukcemi.

Je během konání semináře zajištěno občerstvení?

O hladu vás nenecháme. Po oba dny máte v ceně zajištěn oběd a drobné občerstvení, káva, čaj, zákusky.

Dostanu slevu pokud nemám zájem o bonusovou licenci Market Profit Pack NT8?

Ano, stačí pouze zadat v objednávkovém formuláři VIP kód: vrchol2020

Cena semináře bez bonusových vizualizací je stanovena na : 23 900,- Kč

Objednávka semináře
Bohatství z burzy
Market Profile® - Vrchol tradingu
Termín:
Benefity pro věrné:
Registrovaní uživatelé mají 5% slevu. Přihlásit se nebo zaregistrovat.
Cena vč. DPH
35 600 Kč
Zbývá 12 míst
Začíná za 119 dnů
Objednat webinář
Vyplňte kontaktní údaje
Vyberte způsob platby
Menu Zavřít