Market Profile® - Jak vidět víc než ostatní

Najít tak co nejúčinnější stroj na peníze! Začněte používat strategii Market Profile® s originálním „seznamovacím“ webinářem a tajný sen traderů všech úrovní se vám stane skutečností. Jedinečná metoda, která obchodníky dovede k mnohem přesnějším obchodům, dává stejnou šanci vydělávat více a pravidelněji všem. I vám.

Naučte se obchodovat podle hesla „co používá většina, to nemůže na trzích dlouhodobě fungovat.“ Odměnou vám nebude nic menšího než konzistentní výdělky.

Počet absolventů: 1970

Proč tento kurz o Market Profile musíte vidět?

Techniku profesionálů představí profesionál – Roman Dvořák. V jeho podání Market Profile® pochopí i  začátečník, který se na trzích teprve rozkoukává. A nejen, že pochopí, naučí se ji i používat. Roman detailně ukáže vše, co ostatním zůstává na burze skryto – budete umět reagovat na vývoj trhu dříve než drtivá většina obchodníků. A kdo má na trhu náskok, ten má peníze. Budete také umět rozeznat užší vazby a souvislosti dění na trhu, vaše obchody budou přesnější a zisky stabilnější. 

Program kurzu Market Profile® - 7 hodinových videí

 • Video 1. - Začínáme s Market Profile®

  Začneme základy. Trochou historie a možnostmi, které strategie Market Profile® nabízí začátečníkům i pokročilejším traderům. Naučím vás svoje vlastní ověřené nastavení, která používám v různých obměnách posledních 15 let – vy je můžete začít používat prakticky ihned. Předám vám také informace, co mi navíc dává Market Profile oproti Price Action, a proč je dobré něco vědět o správné hodnotě a bodu kontroly trhu. Naučíte se taky,  jak sledovat velké hráče pomocí struktury trhu.

 • Video 2. - Jak Market Profile® dává informace, že BUDE trend nebo se BUDE pohybovat do strany

  Na každém trhu jsou místa a úrovně, které jsou rozhodující pro obchodování institucí – ty je sledují, zastavují na nich nebo na nich přímo otáčí trh. Pomocí strategie Market Profile®  se naučíte tato místa identifikovat, stanovit si na nich klíčovou úroveň a hlavně – ziskově ji zobchodovat.  Dostanete návod, jak odhalit, kdy a jakým směrem se trh pohne, ještě než se tak stane. Do krve dostanete také postupy, jak správně odhalit kupce a prodejce na trhu a zda se trh dá predikovat, nebo stačí jen na jeho vývoj reagovat.

 • Video 3. - Aplikace teorie v praxi

  Férová cena trhu a její oblast fér hodnoty se v čase vyvíjí – a tato „drobnost“ věci znalému obchodníkovi řekne spoustu užitečných informací o trhu a jeho dalším budoucím vývoji. Většina dějů na trhu se totiž děje stejně jako v životě podle pravděpodobnosti a statistiky. Podstatné je tyto děje správně (ziskově) aplikovat. To si ukážeme v tomto videu. Podíváme se také na rozdíly ve vývoji jednotlivých trhů a seancí.

 • Video 4. - Kde je rovnováha a fér cena trhu?

  Kdyby platily klasické burzovní teorie, tak trh by byl efektivní a v rovnováze. Žádné kdyby ale v tradingu neexistuje. Na burze rozhoduje, kdo má (jaké) informace a kdo a jaké časové pásmo a rámec (rozuměj dlouhý graf) obchoduje. A kdo se umí v těchto informacích orientovat , vidí pod ruce ostatním obchodníkům a čte v jejich záměrech jako v otevřené knize. K tomu přidejte správné řízení rizika a úspěšnosti a správná cesta je zde. Společně se po ní projdeme.

 • Video 5. - Kupci a prodejci. Buďme na straně těch, co vyhrávají

  Trh nikdy nestojí na místě,  neustále se na něm střídají kupci a prodávající. Jedni ženou svou agresí trh jedním směrem,  druzí ho svou reakcí tlačí směrem druhým. Jako příliv a odliv. Pokud se naučíte s touto zákonitostí žít a pochopíte, jak funguje, budete se stejně jako surfaři vozit na vlnách trhu... a ještě si to užívat. V páté hodině kurzu si předvedeme, jak správně poznat akci kupců a prodejců a jak reagovat na reakci druhé strany. Dozvíte se také, kam dát ochranu rizika a kam směřovat ziskový cíl.

 • Video 6. - Okamžitá akce a reakce trhu a pravidelnost

  Zastavíme se nejprve u praktických informací typu „kdo je broker“ (ten přes koho se do trhu dostanu) či „jaké používat obchodní SW“ (to kde sleduji a analyzuji). Podíváme se na ty nejlepší jednoduché profilové formace, jako je rychlá kombinace akce a reakce (moje originální formace, kterou jsem pojmenoval ne úplně obvykle – výběžkosingl – nic lepšího mě ale nenapadlo a dost se to už ujalo -:) Zjistíte, jak mám nastavené grafy a formace pro krátkodobé obchody, ale i pro delší investice. Nezapomeneme se podívat na pravidelné kroky trhu a jak v nich číst.

 • Video 7. - Tvary struktury trhu a další varianty zobrazení

  Profil nám dá spoustu skvělých informací, jak jsme se naučili v předchozích videích. Na závěr ale přidáme ještě další informace o pokročilejších možnostech zobrazení trhu, jak je nastavit, číst a získat tak další rozměry pochopení chování trhu a vypilovat svoje obchody téměř k dokonalosti. Projdeme také přesné nastavení obchodního plánu a ukážeme si komplexní přípravu a ukázky různých reálných obchodů.

Čtyři důvody, proč začít s Market Profile® se mnou

"Za více než 15 let na burze jsem používal a otestoval stovky nástrojů, ale přední místo v mém "zlatém fondu" jednoznačně patří metodě Market Profile®. Její efektivita a přesnost poskytovaných informací je ohromující. Věřte, že čas věnovaný poznání Market Profile® se bohatě vyplatí."

Ing. Roman Dvořák Ph.D.
Profesionální trader a lektor

 1. Naučíte se pracovat s nástrojem, který nikdy nemůže přestat fungovat. A to opravdu není marketingové klišé. Fungování Market Profile® je už z principu nezávislé na změnách trhu.
 2. Budete v těch nejlepších rukou – lektor  Roman Dvořák patří v profi tradingu ke špičce.
 3. Čeká vás pořádná nálož praxe – těšte se na opravdovou jízdu. Na tajné triky, ověřené postupy z praxe, fungující strategie. Komplexnější kurz o Market Profile® pro začátečníky v Česku nenajdete.
 4. Záznam webináře je rozdělen do 7 videí, rozdělených po cca hodině dle témat. K dispozici vám budou po dobu jednoho měsíce od prvního přihlášení. Můžete si je pouštět znovu a znovu a dostat z nich maximum informací.

Co o kurzu Jak začít s Market Profile® říkají jeho absolventi:

Tak vzhledem k tomu, že to je v podstatě jediný kurz na téma Market Profile (což mě u této geniální metody překvapuje) nemám s čím srovnávat. To mi ovšem nebrání vyjádřit respekt pánům Turkovi a Dvořákovi, že jsou schopni se tak srozumitelně podělit o své jistě cenné know-how.
Zobrazit celý názor
A. Holub (Brno)
Psát o přínosech MP v tradingu je nošení dříví do lesa myslim. Hlavně forma záznamu mi vyhovuje, možnost si pasáže pouštět opakovaně a srovnat si tak věci logicky v hlavě je super. Lhůta by mohla být teda delší než 30 dní, ale beru to tak, že to je tlak na efektivitu studenta:-)
Zobrazit celý názor
L. Šmejkalová (Praha)
Sorry, nejsem zrovna spisovatel recenzí. O třetinu vyšší výkon za rok, neuvěřitelná stabilita a občas nestačim zírat, co tam velcí hoši vyvádějí, kdyby mi to MP nesignalizoval, sem si jistej, že bych si nabil hubu. Takže u mě spokojenost opravdu veliká.
Zobrazit celý názor
Miroslav Hofman (Vrchlabí)
Poznatky z webináře zatim vstřebávám a v ostrém nasazení postupuji opatrně, ale ať to beru zleva nebo zprava, velký smysl mi to dává už teď. Měl sem velkou obavu, že to nemůžu pochopit, nakonec mi Market Profile ani nepřipadá jako raketová fyzika. I když pravda, hodně v tom dělá polopatistické podání Romana.
Zobrazit celý názor
Jiří Kvasnička (Benešov)

Ukázat další reference

Prodej záznamu semináře je ukončen.

Menu Zavřít