KRYPTOMĚNY podle Ludvíka Turka

Kdy, co a jak koupit a kdy prodat

Způsob, jak z kryptoměn udělat "slepici, která snáší zlatá vejce" ve vašem portfoliu? Pokud ho v Česku někdo zná, je to Ludvík Turek. Po jeho webináři ho budete znát i vy - a ať šlápnete ve světě kryptoměn kamkoli, nikdy to nebude krok do neznáma.

Prozradím vám, jak na kryptech vydělávám já

A nejen prozradím, naučím vás to. Webinář jsem připravil tak, aby v něm našel to svoje začátečník v oboru i zkušenější kryptotrader, rozhodně ale nečekejte žádné obecné poučky, ale opravdovou "nalejvárnu" (ostatně, jak je u mě zvykem). Troufnu si tvrdit, že ze 7 společně strávených hodin budete čerpat hodně dlouho - a to říkám i přesto, že v kryptoměnách ještě víc než jinde platí, že to, co platí dneska, zítra už platit nemusí.

  • Mám tipy pro ty, kdo se nebojí riskovat i pro ty, co mají raději stabilní výnos
   Stačí vám zisk 10-30 % ročně? Představím vám kryptoměny, které jsou rizikové jen velmi málo, i takové, kde může být každý obchod loterií, která končí buď krachem nebo jackpotem. Řeknu vám taky, jak tyhle dva typy kryptoprojektů odlišit a jak se jich rozumně zúčastnit.
 • Zjistíte, že kryptoměny jsou perfektní i na klasické zhodnocení úspor
  Ukážu vám, že v kryptoměnách lze šetřit s úroky mnohonásobně vyššími, než je u klasických bank. Tzv. stablecoiny, kryptoměny navázané na klasické měny, jako jsou dolar, euro, libra nebo jen vynášejí s minimem práce a rizika 10-12 % ročně. To žádná banka a žádná klasická měna nedovede.
 • Dozvíte se, co s krytoměnami dělat, když je nechcete nechat “jen tak ležet”
  Kryptoměny nemusíte mít jen tak na účtě, můžete je i půjčovat, a to nezřídka za velmi zajímavý úrok, mnohonásobně vyšší než v bance. Pokud vlastníte nějaká krypta a nechcete se jich zbavovat, můžete si proti nim půjčovat sami a použít je do zástavy. 

Klidně i z totálního nováčka, který ještě nikdy nezmáčkl jediný obchod, udělám člověka, který bude po absolvování kurzu schopný samostatně obchodovat.

Maximálně účinné metody, praktické příklady, minimum teorie - webinář o krypto jsem postavil tak, aby z nějak dostal maximum každý, kdo je ochotný věnovat tradingu alespoň trochu času a úsilí. Kryptoměny nejsou jen Bitcoin, existuje mnoho kryptoprojektů, které mají velkou budoucnost - a vy si s nimi budete rozumět.

to chci umět! registrovat se

Jak změní webinář váš kryptosvět?

 • 75% - s takovou přesností budete umět určovat zóny a levely, na které trh reaguje.
 • TOP 10 - ukážu vám, ve kterých deseti kryptech vidím já osobně největší budoucnost.
 • 1 hodina týdně - tak málo času vám zabere investování podle mé strategie.
 • 100 % know-how - osobitý projev, maximum znalostí. Ludvík Turek je jen jeden. ;)

V čem je Ludvíkův kurz tak výjimečný?

Takhle komplexně a do hloubky vám trading kryptoměn ještě nikdo neukázal. Vše vám přitom bude dávat smysl a logiku. Budete mít celý arsenál funkčních metod a přístupů, podle kterých můžete úspěšně tradovat nebo investovat do kryptoměn.

Roman Dvořák

Program kurzu

V kurzu o kryptech se bude prolínat trading s investováním, protože to spolu úzce souvisí. Nicméně trading, načasování vstupu a výstupu v praxi na aktuálních reálných situacích rozhodně převládne. Pojďme se podívat na konkrétní body programu:

 • 1. Kryptoměny - startujeme

  • Do jakých krypt investuji a co tradujeme
  • Co potřebuje úspěšný kryptotrader
  • DeFi a NFT. Nový svět financi s velkým potenciálem
  • DeFi aplikace a těžba
 • 2. Jdeme na grafy, metody a vstupy

  • Vnímání trhu jako profi trader
  • Co sleduji na grafu jako trader a co jako investor
  • Jak a proč se trh hýbe a co mi to ukazuje
 • 3. Úspory a půjčky ve světě kryptoměn

  • Co je to staking a jak to v praxi funguje
  • Jak získat úrok přes 10% díky stakingu stablecoinů
  • Je reálné a rozumné sahat i po stovkách procent zhodnocení a úroků?
  • Je zajímavé si i přes krypta půjčit na vlastní projekt?
 • 4. Struktura trhu v kryptoměnách, manipulace a likvidita

  • Fungování institucí a velkých hráčů na kryptech
  • Kde se schovávají velké objednávky a jak funguje vybírání likvidity
  • Sledujeme velké peníze - volume, volume@ceně, volume profil
 • 5. Praktické postupy pro vydělávání peněz v kryptosvětě

  • Investiční strategie – bez práce koláče? Stačí hodina týdně na zadání příkazů
  • swingové obchodování – 1x-2x denně sledování trhu na 30 minut
  • Daytrading a jak udělat z mála peněz velký účet. Hodně práce, hodně peněz
  • Daytrading profesionální příprava od A-Z
  • Daytrading na ostro

Co o našich kurzech říkají absolventi

Trading je úspěšně živí. Tady jsou jejich zkušenosti.

Moje očekávání se beze zbytku splnilo. I nyní, s odstupem času, musím podotknout, že v ČR a možná ani v zahraničí neznám nic lepšího, co by člověka tak precizně, seriózně, a především obsahem připravilo na možnost stát se fulltime traderem a pravidelně vydělávat zajímavé peníze. Hned po kurzu následující měsíc se mi podařilo za pomoci postupů z kurzu zhodnotit reálný obchodní účet o celkem pěkných 37,29 %., k dnešnímu dni jsem pak svůj účet zhodnotil o 209 %! To vše v horizontu cca 1,5 roku kombinací pravidelných intradenních obchodů, swingů a investičních obchodů především na měnách s dlouhodobou úspěšností 82 %.
Zobrazit celý názor
Viktor Ornst
Viktor Ornst
Absolvent Vrcholu Tradingu
Vrchol tradingu jsem absolvoval společně se synem. Každý z nás má trochu odlišný styl obchodování, ale oba jsme si v kurzu našli to své. Určitě bych účast doporučil každému, kdo již ovládá základy a chce prohloubit své znalosti. Zkrátka je to to nejlepší, co pro své obchodování můžete udělat. Částečně je kurz veden samotnými účastníky, kteří prostřednictvím svých dotazů zpestřují celou akci. Jelikož má kurz omezený počet účastníků, je přístup od Ludvíka a Romana takřka individuální. Také je zde velká šance získat nové přátele z oblasti tradingu.
Zobrazit celý názor
Petr a Jakub Vondráškovi
Petr a Jakub Vondráškovi
Absolventi Vrcholu Tradingu
Vrchol tradingu ,tak to byl naprosto zasadní posun v pohledu na trh. Je to jako když si nasadíte 3D brýle a vidíte najednou to, co ostatní nevidí. Může si člověk myslet,že ví o trzích mnoho,ale když vám s tím pomáhá někdo s desítkami let zkušeností, tak je to opravdu jiný level!
Zobrazit celý názor
Zuzana Hrubá
Zuzana Hrubá
Absolventka Vrcholu Tradingu
Vrchol tradingu je podle mne nejlepší kurz, který na trhu je a to nejen v Čechách. Obrovskou devizou je, že kurz obsahuje univerzální informace, které je možné přetavit ve funkční systém pro jakýkoliv trh a time frame a vedle toho i konkrétní obchodní přístupy včetně live tradingu. Kurz jsem absolvoval jako zaměstnanec. Nejprve jsem se soustředil na trading při zaměstnání opce, ETF a forex swingově. Později jsem zaměstnání opustil a přidal do portfolia obchodních přístupů i intradenní obchodování.
Zobrazit celý názor
Aleš Kopřiva
Aleš Kopřiva
Absolvent Vrcholu Tradingu

BONUSY

 • 3 měsíce - na tak dlouho vám poskytneme záznam webináře, můžete si ho pouštět znovu a znovu, kolikrát chcete
 • 100+ stránek -  tak rozsáhlou obdržíte prezentaci PDF nabitou exkluzivními informacemi

Na co se často ptáte

Co se stane po přihlášení?

Kurz poběží živě formou on-line. Po zakoupení obdržíte e-mail s registračním linkem do aplikace webináře a instrukcemi. Uslyšíte nás zvukově přes vaše sluchátka a na monitoru uvidíte to stejné, co vidíme my a o čem budeme mluvit, nejen prezentaci, ale i spoustu reálných ukázek na aktuálních grafech. Webinář potrvá od 9 do cca 16:30 s 30 min. přestávkou na oběd kolem 12:30.

Obdržím přístup k záznamu webináře?

Pro účastníky připravíme záznam webináře – ten vám bude po technickém zpracování 3 měsíce k dispozici pro opakované přehrávání. Pokud vám při živém přenosu cokoli unikne, na záznamu to najdete. Umístěn bude společně s prezentací ve speciální sekci na webu czechwealth.cz, o udělení přístupu obdržíte informaci e-mailem.

Musím mít nějaké speciální znalosti pro účast na webináři?

Chcete se ponořit do kryptoměn, vydělávat na nich peníze, ale nevíte, jak začít? Tak jste tu správně, tento webinář je vhodný pro začátečníky jako uplně první zdroj informací. Samozřejmě základní tradingový přehled je výhodou.

Objednávka semináře
On-line webinář
Kryptoměny - Kdy, co a jak koupit a kdy prodat
Termín:
Benefity pro věrné:
Registrovaní uživatelé mají 6% slevu. Přihlásit se nebo zaregistrovat.
Cena vč. DPH
6 900 Kč
Záznam webináře
Přístup k záznamu 6 měsíců
Chci se přihlásit
Vyplňte kontaktní údaje
Vyberte způsob platby
V případě bezhotovostní platby uveďte fakturační údaje
Menu Zavřít