Konec zlatých časů?

Připravíme vás na trading na příští dva roky

Doba je taková, že ptát se, jestli trading čekají velké změny, nemá smysl. Velké změny přijdou, jedinou otázkou je kdy. I v těch nejturbulentnějších  dobách ale bude vždy platit, že když padne jeden trh, zůstává tisíc dalších možností, jak nastartovat zisky jinde.

Cesta je otevřená pro každého. I pro vás.

23.10.2019 (9:00-16:30) - online webinář

Kdo je připraven na změnu, je připraven na všechno!

A vy budete díky webináři připraveni na 100 %.

  • Jako jedni z mála v Česku budete vědět, jak využít silnou pětku v nových technologiích (Apple, Google, Facebook a další).
  • Naučíte se pracovat se sektory, které právě teď jdou nahoru za oceánem – legální marihuanou, umělou inteligencí, 3D tiskem apod.
  • Stranou nenecháme ani kryptoměny, jejichž doba ještě přijde.
  • Dostanete do ruky záložní plán ziskového tradingu na příští minimálně dva roky.

Burza před deseti lety a dnes, to jsou dva úplně jiné světy. Vedle tradičních komodit se objevily nové – obchodují se kryptoměny, trhem hýbou globální startupy. Provedeme vás „burzou blízké budoucnosti“ od A do Z. A nejen to – ukážeme, jak nové příležitosti proměnit v zisk.

Co vše na vás čeká?

Dáme vám nový úhel pohledu na trading a investice minimálně na následující 2 roky.

  1. Není žádným tajemstvím, že trhy jedou hlavně podle toho, jak to chtějí centrální banky. Dostanete návod, jak toho využít na nových trzích – když víte, co dělají a co se dělat chystají, zůstáváte na lodi s 1 % nejbohatších investorů.

  2. Detailně popíšeme mechanismus, jak FED a ECB manipulují trhy – jak a přes koho posílají peníze do trhu, od koho a jak vykupují dluhy a jak spolupracují s vybranými bankami a ministerstvem financí USA. Naučíte se tyto manipulaci využít ve svůj prospěch.

  3. Naučíte se také pracovat se silnou pětkou v sektoru nových technologií. Apple, Google, Facebook, Amazon a Microsoft – na příkladech se dozvíte, co, kdy a proč u nich sledovat, jaké start-upy je zajímají a jak na tom vydělat.

  4. Stranou nenecháme ani obory, které byly ještě včera vzdálenou budoucností – například výrobu elektřiny pro elektrická auta bez řidiče. Dozvíte se, do jakých konkrétních titulů my sami investujeme peníze na dlouhodobé držení.

  5. Vyzkoušíte si práci se sektory, které začínají růst v USA a Kanadě a ve kterých Evropa zatím zůstává pozadu. Legální marihuana, robotika, 3D tiskárny, umělá inteligence – ukážeme, které společnosti z vyjmenovaných sektorů stojí za sledování. A které mají budoucnost se stát novým Amazonem, Facebookem, Google.

  6. Součástí webináře je i fenomén současnosti – kryptoměny. Vysvětlíme rozdíl mezi těžbou, tradingem a investicemi. Řekneme, kde vzít spolehlivé grafy, kde vzít data, DOM, order flow, co spready, jaké burzy, brokeři i jaké metody tradingu použít. Získáte ucelený návod, jak a kde s kryptoměnami začít.

Proč jsme přesvědčeni, že náš webinář nastartuje vaše budoucí zisky?

Když říkáme, že vám předáme plán ziskového tradingu na příští minimálně dva roky, nevaříme z vody, ani nevěštíme z křišťálové koule. Patnáct let na burze nás naučilo dívat se na budoucí trendy z jiného úhlu pohledu, než jakým se dívá většina traderů. A stejně se na trading naučíme dívat i vás. Předáváme vlastní zkušenosti, ne teorii. 

Kdo nejvíce ocení náš webinář?

Webinář je vhodný pro začátečníky jako úplně první zdroj informací i pokročilé investory, kteří si jdou pro konkrétní tipy.

Najdou se v něm ti, kterým se nelíbí, jak jejich peníze leží na účtech a nechtějí je dávat do cenově vyšroubovaných nástrojů, ale chtějí získat přehled, do jakých oborů příštích desetiletí investujeme my.

Velmi vhodný je pak pro ty, kteří vyhledávají aktuální praktické informace, co se děje ve světě, a chtějí vědět,  jak s nimi naložit na konkrétních tipech a portfoliích.

Jak vnímají naše webináře absolventi:

Price Action v podání Ludvíka Turka a Romana Dvořáka, to je součást „základní výbavy“ začínajícího tradera. Pro mě byl webinář zásadním přelomem v kariéře, kdy jsem se od „hádám, co obchodovat“ dostal k „vím, co dělám“. Jedním slovem – DOPORUČUJI!
Zobrazit celý názor
Jiří Qais (Jak začít obchodovat strategii Price Action)
Neni to můj první seminář s CW a vím, že p. Turek s Dvořákem jsou studnice zkušeností, ale stejně mě vždycky něčim dostanou. Testuji teď Volume @ Price z webináře na malých pozicích a vychází to snad až podezřele fantasticky. Manžel samouk, když to viděl, tak stále "vyrušuje", na čem že to je postavené. Ale to má samozřejmě smolíka :)
Zobrazit celý názor
Marie M. (Absolvent webináře 7 TOP)
Vrchol tradingu jsem absolvoval společně se synem. Každý z nás má trochu odlišný styl obchodování, ale oba jsme si v semináři našli to své. Určitě bych účast doporučil každému, kdo již ovládá základy a chce prohloubit své znalosti. Zkrátka je to to nejlepší, co pro své obchodování můžete udělat. Částečně je seminář veden samotnými účastníky, kteří prostřednictvím svých dotazů zpestřují celou akci. Jelikož má seminář omezený počet účastníků, je přístup od Ludvíka a Romana takřka individuální. Také je zde velká šance získat nové přátele z oblasti tradingu.
Zobrazit celý názor
Petr a Jakub Vondráškovi (Absolventi Vrcholu Tradingu)
Jsem zelenáč a měl sem dvě možnosti – jít cestou pokus-omyl. Nebo si zaplatit průvodce a začátečnickým chybám se tak vyhnout. Nalákaly mě reference a zvolil jsem možnost druhou, webinář Jak začít obchodovat strategii Price Action. A pořád z něj čerpám!
Zobrazit celý názor
Petr Holas (Jak začít obchodovat strategii Price Action)

Ukázat další reference

Co se stane po přihlášení?

Provedete registraci do webináře

Kurz poběží živě formou on-line. Po zakoupení obdržíte mail s registračním linkem do aplikace webináře a instrukcemi. Uslyšíte nás zvukově přes váš mikrofon nebo sluchátka a na monitoru uvidíte to stejné, co vidíme my a o čem budeme mluvit, nejen prezentaci, ale i spoustu reálných ukázek na aktuálních grafech. Webinář potrvá od 9 do cca 16:30 s 30 min. přestávkou na oběd kolem 12:30.

Obdržíte přístup k záznamu webináře

Webinář bude nahráván a po technickém zpracování si ho budete moci 30 dní libovolněkrát pouštět, takže se nemusíte bát, že by Vám něco uniklo.

Garance vrácení peněz

Za více jak 15 let vzdělávání traderů a několik tisíc absolventů svým schopnostem věříme. Nicméně, pokud do šedesáti minut (začínáme v 9 hodin dopoledne) od začátku kurzu z jakéhokoliv důvodu zjistíte, že obsah kurzu nenaplňuje vaši představu – nabízíme vám garanci vrácení peněz.

Na nic se vás nebudeme ptát, stačí napsat přímo do chatu webinářové aplikace , odpojit se a my vám vrátíme všechny peníze zpět.

Objednávka semináře
On-line webinář
Konec zlatých časů? Připravíme vás na trading na další dva roky
Termín:
Benefity pro věrné:
Registrovaní uživatelé mají 13% slevu. Přihlásit se nebo zaregistrovat.
Cena vč. DPH
3 900 Kč
Zbývá 5 míst
Začíná za 8 dnů
Objednat seminář
Vyplňte kontaktní údaje
Vyberte způsob platby
Menu Zavřít