Letní výzva Czechwealth

Získej
funded účet

Splnění chaIlenge je ideální volbou,
jak se dostat k obchodnímu účtu bez vlastních prostředků. Spojujeme naše strategie s obchodníky, kteří díky nám již získali kapitál, a vytvořili jsme z nich speciální komunitu, která se postará, aby tvoje cesta k nafundovanému účtu byla co nejkratší.

chci také získat funded Účet

✔️ Ověřeno členy Live Trading Asistent®

Jak získáš obchodní účet bez vlastních prostředků?

Jednoduše, použiješ metodu těch, kteří to zvládli před tebou a  přitom jim ještě koukat pod ruce.

Od začátku roku 2024
39 splněných challengí
1,9 milionu USD

Toto je pouze malá ukázka úspěchů traderů z naší komunity, kteří se rozhodli sdílet své výsledky.

Díky naší pomoci dosáhli svých cílů, a někteří z nich se rozhodli pomoci i tobě dosáhnout osobního úspěchu. My ti poskytneme strategie a nástroje, zatímco oni ti budou po dobu dvou měsíců asistovat a vést tě k úspěchu.

Nepochybuj, že to zvládneš

Váhání je zbytečné, protože jsme vybrali jednu špičkovou metodu, pomocí které to zvládla většina ostatních. Vyvinuli jsme nástroj, který ti rovnou ukáže vstupní formace na grafu, které navíc můžeš konzultovat s ostatními členy komunity v reálném čase a učinit správné rozhodnutí.

V této letní výzvě jsme vytvořili zkratku, díky níž se nemusíš ztrácet ve stovkách trhů a metod.
Můžeš jít po ověřené cestě, jako například Jirka Mazgaj, který díky naší pomoci úspěšně získal účet od FTMO a kterého budeš také potkávat v naší Discord skupině.
Svůj inspirativní příběh popisuje ve videu.

Ano, CHCI ZÍSKAT fundovaný účet
A také chci přístup k originálnímu indikátoru

Co na tebe čeká?

 • Praxe ve světě grafu a prop firem

  Live webinář 20.6.2024 na 2 hod. s Romanem Dvořákem o grafu včetně záznamu.

  Pokud chceš získat funded účet, je důležité postupovat jako profesionál. Během těchto dvou hodin ti ukážu, co je třeba dělat, na co koukat a na co si naopak dát pozor. Společně projdeme pravidla grafu a metody a vše si detailně nastavíme.

 • Kompletní strategie jak uspět v prop firmě a získat účet

  Celodenní webinář 22.6.2024 s Ludvíkem Turkem o komplexní strategii včetně záznamu.

  Dozvíš se, jaké pravidla a postupy denně používají tradeři, kteří od prop firem pravidelně získávají účty a inkasují odměny. Projdeme si trhy, pouze vybrané metody, psychologii a řízení peněz, které potřebuje každý, kdo chce získat účet nejsnazší cestou.

 • Pomocná ruka od real-time traderů se splněnými challengemi a vyplacenými payouty

  Nejen, že dostaneš potřebné know-how od špiček v oboru, kteří už pomohli stovkám traderů získat účet a vydělat peníze, ale podařilo se nám pro tebe získat každodenní neocenitelnou podporu 3 dalších traderů. Všichni tři mají splněné challenge, payouty a reálné účty a každý měsíc denodenně pomáhají ostatním traderům v naší komunitě.

  Tito tradeři tě přes Discord platformu budou provázet aktuálními grafy a trady. Můžeš se jich ptát na každý trade, každý setup, budou ti dávat své tipy a rady. 

  Aleš Keřlík a Miroslav Švátora, jedni z nejúspěšnějších studentů naší komunity a tvoji průvodci prozradí ve videu svou cestu.

 • Praktická aplikace, tipy a náhledy

  Nejrychleji se posouvá ten, kdo může koukat v praxi pod ruce těm, kteří už to zvládliA komunikovat s lidmi, kteří už dosáhli, to co chceš také - vydělávat na burze a být finančně nezávislý. Každý den tak budeš mít k dispozici přípravy a náhledy aktuálních příležitostí od profíků po dobu dvou měsíců.

 • Postupně tě posouváme dál

  Jak se trader stává zkušeným, potřebuje stále nové aktuální informace, kterými tě budeme pravidelně zásobovat online nebo prostřednictvím videa. Každý týden tak budeš mít k dispozici live webinář nebo video s Romanem nebo Ludvíkem.

 • NOVINKA! Zbrusu nová strategie Challenger do TradingView

  Získáte licenci na 2 měsíce na neocenitelnou pomůcku a ukazatel vstupů, targetů a stop lossů v každém obchodě. Naše strategie ti nahlásí dopředu, kde máš čekat možný obchod, počká na signál a pošle ti email nebo smsku se vzkazem:

  "Tady bude trade, zadej dle vybraných parametrů. Zadáš stop loss, cílovou cenu a můžeš jít zase pryč".

  Záleží jen na tobě, jestli chceš tuto nově naučenou strategii obchodovat na minutových grafech a mít tak mnoho příležitostí za den nebo budeš čekat pouze na vybrané trady dle nejpřísnějších pravidel a budeš mít jeden obchod týdně.

Navíc ti pošleme

ZDARMA naši nejprodávanější a nejcennější knihu
v hodnotě 1045,- Kč

Máme velký ohlas od lidí, že jim čtení a pochopení této knihy konečně otevřelo cestu do konzistentního tradingu. Trading rozhodně není jen o metodách, ale především o hlavě a přístupu každého jednotlivce. Na rozdíl od jiných trading psychologie publikací je naše kniha velmi prakticky zaměřená a čtenáře motivuje k myšlení a k testování, které pak určuje styl a způsob tradingu každého jednotlivce. Je to velmi cenný průvodce pro dosažení finanční svobody skrze trading.

Co by to bylo za komunitu bez pořádnýho "merche"

Dostaneš od nás luxusní tričko s novým logem v hodnotě 650,- Kč

Tričkos vysokou gramáží materiálu a nadstandartně odolným potiskem.
Můžeš si vybrat ze dvou druhů potisků, bílé nebo černé a samozřejmě vhodnou velikost.

- vysoká gramáž 190g/m²
- prémiový potisk
- 100% bavlna
- Ve velikostech M, L, XL, XXL 

Co je dobré vědět

Bude léto, musím být zavřený doma?

Rozhodně ne, komunita na Discordu funguje i v mobilu včetně indikátoru trhů. A co se týká informací a webinářů, vše je zpětně dohledatelné, k dispozici máš záznamy.

Co se stane po zakoupení Letní výzvy?

Po uhrazení objednávky obdržíš do 24h e-mail s instrukcemi jak se registrovat na webináře, kde najdeš záznamy, jak nainstalovat indikátor apod.

A samozřejmě také postup, jak se dostaneš do Discord skupiny stejně nažhavených traderů.

Budu mít od všeho k dispozici záznamy?

Ano, budou po zpracování umístěny do speciální sekce discord skupiny, kde vám budou plně k dispozici po dobu 2 měsíců.

Je Letní výzva vhodná pro začátečníky?

Ano rozhodně, Letní výzva obsahuje základní i pokročilé obchodní techniky. Stačí plná koncentrace a zodpovědný přístup.

Letní výzva je bohužel již plně obsazena.

Menu Zavřít