Roman Dvořák

AKCIE

Portfolia & Strategie

Vždycky, všude a hlavně rád říkám, že jestli na něco nedám dopustit, jsou to akcie. Za 20 let tradingové kariéry mě nikdy nezklamaly. I v dobách, kdy všechno kolem šlo do háje, pořád slušně vynášely na růstu nebo dividendách - a to hlavně díky mojí vlastní metodě jejich výběru a správného časování prodeje. Piloval jsem ji od začátku kariéry. 

Jedině v tomto webináři metodu poprvé zveřejňuji. 

Věnujte mi dvě odpoledne a akcie možná i vás zajistí do konce života

Na začátek - říkáte si, proč pouštím ven svoje privátní akciové know-how? Odpovím tak, jak na podobné otázky odpovídám vždycky - protože můžu. A protože chci, abyste nemuseli znovu prošlapávat cestu, kterou jsem za uplynulých 20 let prošlapal já.

A pro koho jsem svůj webinář připravil? Pro každého, kdo už má s akciemi zkušenost. Taky pro obchodníky, kteří s nimi teprve začínají. Myslel jsem i na ty, kdo se do akcií bezhlavě navezli, a teď neví, co s nimi dál.

Při obchodování s akciemi není překážkou malý rozpočet, ani nedostatek času. Není nutné vkládat velké prostředky, stejně tak není potřeba být třikrát denně on-line. I proto jsou akcie bezva nástroj proti fondům s vysokými poplatky, recesím a propadům trhu. A já vám ukážu, jak se pohybovat dlouhodobě ziskově na akciových a ETF trzích, správně reagovat na různé fáze trhu, a nejen pasivně čekat, až propady skončí nebo slepě naskakovat do módních akcií na maximech.

Že vám to dává smysl? Mám pro vás připravené jasné scénáře (mj. ty samé, co používám ve svém finančním fondu, který spravuji), jak reagovat na dění na trhu a přetavit zdravou chamtivost v zisk.

Ručím za to, že všechny důležité postupy, co na webináři uvidíte a uslyšíte, prakticky zvládnete i vy sami! A když ne hned, budete na to mít celých 12 měsíců. Tak dlouho budete mít přístup k záznamu webináře.

Příklad za tisíc slov a upozorňuji, že reálné obchody hlásím vždy formou alertu dopředu, takže žádný fejk. Akcie společnosti Heritage Insurance (HRTG) za 2 měsíce – zisk 75 %.

Na grafu níže zase můžete krásně vidět jak akciová složka mého fondu tlumí extrémní propady na trhu.

Nestíháte živý přenos? Nevadí.

Každému, kdo si zakoupí můj akciový webinář, dám přístup k jeho záznamu na dobu 12 měsíců. Vše si můžete opakovat tak dlouho, dokud se vám moje know-how nedostane do krve.

Zajímá mě to a chci se Přihlásit

Co všechno si vysvětlíme

Svůj první akciový webinář jsem rozdělil do dvou dnů (16:00 - 19:30). Moje metoda je sice mimořádně funkční a docela snadno uchopitelná, ale informací, které vám k ní potřebuji předat, není málo. Proto jsem se přiklonil ke dvěma odpoledním blokům.

1. Den

Na konci dne už budete vědět, kde obchodovat, kde sledovat zásadní informace a
jak načasovat obchod podle grafu.

 • Jdeme rovnou číst trh pro AKCIE, ETF, DLUHOPISY

  • Někdy je lepší koupit akcii, někdy vzít Exchange Traded Funds (ETF) a někdy je bezpečnější kupovat dluhopisy. Je totiž rozdíl, jestli je trh pouze volatilní, bez celkového trendu, pak výběrem správných akcií si zvedám výrazně výkonnost nad indexy. Pokud však nastane razantní pohyb, tak stoupá korelace a je lepší se orientovat podle sektorů, indexů a ETF. Pokud hrozí recese a inflace, pak je výhodou se dívat po dluhopisech. To vše si ukážeme na příkladech z praxe.
  • Ukážu vám, jaké jsou moje spouštěče rozhodování, jestli jít do akcií, ETF nebo dluhopisů. A jaká jsou konkrétně specifika těchto trhů a samozřejmě, kde je sledovat a obchodovat.
 • Pořád platí, že fundament je zlatý důl. Ukážu vám, co máte hledat

  • A vystačíme si přitom se zdravým selským rozumem! Ani já nedělám složité výpočtové modely fundamentů ekonomiky nebo společnosti. Pro dobré obchodní rozhodnutí to potřeba není. Vystačíme si s vazbami mezi některými důležitými fakty.
  • V této části si také popíšeme přesný postup, které informace jsou pro mě důležité, kde je sleduji a hlavně, jak při nich reaguji.
 • Hned pak spolu vybereme tituly na míru pro vás

  • Už 20 let funguju jako investor a trader, který se bez grafu, sledování kupců a prodávajících rozhodně neobejde. Předvedu vám, jaké akcie a proč podle grafu vybírám. A jak pracuji s načasováním vstupu, kde akcie nebo ETF prodám.
  • Druhé téma této části? Nejpřímější a nejpravdivější informací na trhu je samotný trh. Dozvíte se, jak poznat, jací a kde dominují kupci nebo prodejci a co dělají instituce a chytré peníze. To vám totiž říká daleko přesnější informace a dříve, než je fundament.

Bonus: Ludvík Turek a jeho pojetí akcií

První den se k nám připojí  i Ludvík Turek. Ten na akciích začínal v začátku svojí tradingové kariéry. Pracuje s nimi dodnes a pracuje s nimi ještě jinak než já. Představí vám svůj systém obchodování a speciální metodu výběru akcií. Budete tak mít skutečně nabušený arzenál akciových zbraní.

2. Den

Po druhém dni budete hotovým akciovým traderem - budete schopni správně řídit své portfolio obchodů i svou psychologii a zajistíte si své obchody proti propadům.

 • Základ tradingu s akciemi? Amatéři doufají, vy budete inkasovat

  • Dozvíte se, že psychologie je potvora i při obchodování s akciemi a dokáže potrápit i toho největšího hrdinu, jistého si za všech okolností v kramflecích. Zvlášť v situacích, kdy se trhy se nechovají racionálně, ale jsou pod neustálým vlivem emocí, chamtivosti a paniky.
  • Podíváme se na to, kde sledovat sentiment celého trhu i na jednotlivých akciích a díky tomu ideálně načasovat obchod nebo už otevřené obchody zajistit.
  • Je dobré také koukat pod ruky managerům firem a institucím, co kupují a prodávají. Takže se mrkneme, kde tyto údaje zjistit a jak je efektivně využít.
 • Máme nakoupeno, ukážu, jak řídit obchod

  • Dobře vybraný titul a správný vstup je pouze předpokladem dobrého obchodu. To, co rozhoduje o zisku nebo ztrátě je ale správný výstup a zkasírování zisku nebo útěk z pozice hned, jak se ukáže jako špatná. Tohle všechno si předvedeme na reálných příkladech.
  • Ukážeme si i přesné strategie, jak tyto ideální okamžiky poznat.
 • Budeme už prodávat nebo počkáme?

  • Držet pozici dlouhý čas nebo si raději brát častěji zisky a jít do další příležitosti? Kolik držet hotovosti na případné další nákupy nebo využít páky a cizího kapitálu? To jsou klíčové otázky pro stabilní výsledky. Ukážu vám na řadě mých obchodů, jak to dělám já.
 • Jak se zajistíme proti poklesům

  • Sestavíme si spolu investiční i trading portfolio.
  • Určitě chcete vědět, do čeho právě investuji a proč a také, jaké strategie momentálně používám na akciích, ETF a dluhopisech. Vše představím do detailu.
  • Provedeme spolu zajištění a prozradím, jak fungují opce jako účinný hedge.

Co vám ještě přidám

 • Speciální indikátor pro komplexní analýzu TradingView
  Licence 3 měsíce
  Perfektní věc pro načasování obchodu, kdy potřebujete vidět, co se na trhu děje z pohledu tlaku kupců a prodejců. Sleduji přes něj, kde jsou obratové zóny nebo aktuální dominanci kupců a prodejců. 
 • Watchlisty, portfolio a screenovací modely – za řadu let, co se na burze pohybuji, mám vyladěné nastavení grafů, různá portfolia pro různé obchody a modely výběru akcií. A to na webináři nesmí chybět, proto vám poskytnu:
  - nastavení grafu se Price Action vizualizacemi
  - portfolia pro různé fáze trhu
  - screenery pro výběr akcií
Přihlaste se na webinář
Záznam webináře
Akcie - Portfolia & Strategie
Termín:
Benefity pro věrné:
Registrovaní uživatelé mají 4% slevu. Přihlásit se nebo zaregistrovat.
Cena vč. DPH
4 900 Kč
Záznam webináře
Přístup k záznamu 1 rok
Chci se přihlásit
Vyplňte kontaktní údaje
Produkt vyžaduje registrační účet na webu Czechwealth. Pokud ho ještě nemáte, stačí jednoduše kliknout na odkaz v e-mailu, který Vám odešleme po odeslání objednávky.
Vyberte způsob platby
Menu Zavřít