Zisk v Live Trading Asistentu
Dobrý deň,
Už nejaký čas obchodujem na burze kryptomeny. Chcem obchodovať pomocou Trading asistenta aj iné trhy. Zaujíma ma v akom percentuálnom rozpätí sa pohybuje zisk, poprípade strata. Pýtam sa pretože chcem vedieť s akou minimálnou hotovosťou sa to oplatí.
S pozdravom
Martin