Zaplnenie 123 gap
Zdravím
Mal by som dotaz ohľadom zaplnenia formácie 123 gap. Spraví sa prudký pohyb, dokončí sa 3 sviečka vznikne 123 gap. Hovorí sa: tu cena nebola v tom priestore. Ako mám tomu rozumieť, keď sa začne vyplňovať gap, tak sa spravidla odrazí pri začiatku gapu a po odrazu sa zaplní. Znamená to niečo také ako že tam veľký hráči potrebovali z nejakého dôvodu preskočiť cenu? Z akého dôvodu? Alebo toto robia jednoducho počítače BIG BOYS podľa programu?
Dik za info
