Vlastní levely v NinjaTrader 8

Zdravím.Jak si vytvořím vlasní level v NJ8 tak aby se mi propojil s celou workspace s více otevřenýmy grafy.V NJ7 to šlo jen poklikem a vytvořil se level.Musím mít nějakou jinou vizualizaci? Díky Petr
Roman Dvořák Odpověděl:Roman Dvořák

Dobrý den,

Nejjednodušší je použít klávesovu kombinaci CTRL + Levé tlačítko myši v místě v grafu, kde chci vytvořit level. Pro využití všech funkcionalit je vhodné mít v grafu vloženou Czechwealth vizualizaci Custom Levels.

Štítky:ninjatrader