Vlastní levely v NinjaTrader 8
Zdravím.Jak si vytvořím vlasní level v NJ8 tak aby se mi propojil s celou workspace s více otevřenýmy grafy.V NJ7 to šlo jen poklikem a vytvořil se level.Musím mít nějakou jinou vizualizaci? Díky Petr
-----------------------
Naše komunita má již
více než 15 000 členů
Dobrý den,
Nejjednodušší je použít klávesovu kombinaci CTRL + Levé tlačítko myši v místě v grafu, kde chci vytvořit level. Pro využití všech funkcionalit je vhodné mít v grafu vloženou Czechwealth vizualizaci Custom Levels.