Vizualizace VWAP a tickové grafy
Dobry den, da se pouzi vase vizualizace VWAP i na tickove grafy? Pouzivam tickove grafy pro ID obchodovani ale nemohu vasi Vizualizaci nastavit. Delam nekde chybu? dekuji.
-----------------------
Naše komunita má již
více než 15 000 členů