Trading
Zdravím chtěl bych se zeptat mám necelých 6 měsíců zkušeností obchodováním konkrétně kryptoměn nějaké peníze jsem vydělal a pak o ne přišel chtěl bych se zeptat co by jste mi doporučil na začátek který váš kurz ovládám aktuálně SR ale porad pálim úcty a chtěl bych se posunout dále, potom mám dalších několik dotazu mohu obchodovat přes Mac nebo musím mít klasicky windows, má smysl začínat i s menším účtem kde ten zisk nebude tak zajímavý ? Popřípadě jaký v tom vidíte potenciál.