Swing
Zdravim chcel by som začať obchodovať na forexe no som skoro stále v práci a nemôžem stále kontrolovať obchod ani grafy čo mi odporúčate na brokerovi mám cca 900€ niekedy som v pluse potom v mínuse a to je kolotoč
-----------------------
Naše komunita má již
více než 15 000 členů
Dobrý den,
dle pravidel poradny nemohu Vám doporučit konkrétního Brokera. Nicméně naši tradeři sdílí občas své zkušenosti.
Případně zvažte i tzv. Prop Trading. Pokud nemáte dostatek času na Trading, zkuste Bosku, náš automatizovaný obchodní systém od J.Horáka.
Do konce května je zdarma k využití. Stačí se registrovat. Je to snadné.