Různé grafy u různých brokerů
Dobry den,s tradingom viacmenej zacinam, paci sa mi metoda price action, caakam aj na dalsi seminar (online),lebo minuly termin som nestihal. Mam otazku co sa tyka grafov od jednotlivych brokerov.V PA castokrat treba analyzovat aj konkretne sviecky, formacie... ale tieto sviecky vyzeraju u roznych brokeroch inak.Skusal som porovnat napr. oandu a instaforex - live ucty, tak graf vyzeral podobne, ale sviecky sa lisili (aj xtb). Co v takom pripade?Preco sa spoliehat na nieco, co "nevidia vsetci"?