Řízení peněz a rizika
Dobrý den,
chtěl bych se zeptat na Váš názor, co je podle vás lepší.
Mít konzistenci a umět číst v grafu, ale špatné řízení peněz a rizika
Nebo nemít konzistenci, ale mít dobré řízení rizika peněz?
Ptám se proto, zda byste dokázali říci, které z těchto dvou možností je náročnější dosáhnou.
Díky, s pozdravem
Richard