Proč svíčka v MT4 a FXCM zavírá jinak?
Dobrý den,používám pro forex data FXCM a H4 svíčka zavírá např.v 11 hod. Ale v MT4 zavírá ve 12 hod.Dá se to nějak srovnat?
Rostislav
-----------------------
Naše komunita má již
více než 15 000 členů
Dobrý den, je to vina některých FX brokerů, protože FXCM se řídí podle US a futures, takže je používáme jako směrodatná data, stejně jako futures a NT7.