Proč svíčka v MT4 a FXCM zavírá jinak?

Dobrý den,používám pro forex data FXCM a H4 svíčka zavírá např.v 11 hod. Ale v MT4 zavírá ve 12 hod.Dá se to nějak srovnat? Rostislav