Proč se seká vizualizace?
Dobrý den, používám Váš Market Profit Pack na NT s daty CQG a stává se mi velmi často, že se vizualizace seká a trvá vždy několik minut (občas i déle) než se zase refreshne. Při vyšších objemech obchodů (vyhlášení zprávy, začátek americké seance....) se sekne i na hodinu a déle. Velmi těžko se pak obchoduje. Rychlost internetu mám 10 MBit. Poradíte mi prosím co s tím? Děkuji a přeji úspěšný trading!!! Pavel P