Problém s NinjaTrader 8

Dobrý den, nainstaloval jsem NT8 a forex mi běží ale graf stojí nevíte proč a pokud si předplatím live trading jak se nainstaluje Tape rader a předpokládám že bude v angličtině Děkuji za odpověď