Problém s NinjaTrader 8
Dobrý den, nainstaloval jsem NT8 a forex mi běží ale graf stojí nevíte proč a pokud si předplatím live trading jak se nainstaluje Tape rader a předpokládám že bude v angličtině
Děkuji za odpověď
-----------------------
Naše komunita má již
více než 15 000 členů
Dobrý den,