Obchodování rychlých trhů
Dobrý den, mám zdarma data od cqg, ale když si načtu grafy, tak se mi vůbec nehýbe cena. Zkoušel jsem to několikrát a pořád nic. Dále se chci zeptat, rád obchoduji rychlé trhy, kde si chodím pro 10 pips, obchoduji dax, myslíte že je další třeba možný nq? Nebo které další si myslíte, že by takhle šli obchodovat. Děkuji. Aleš