NT8 posuv grafu
Dobrý deň, poprosím o radu je možne nastaviť v NT8 automatický posuv grafu? Viem že graf sa centruje stlačením písmena ,,F" na čiernom tlačidle v každom grafe ale bolo by super keď mam zapnutý PC aby sa automatický posúval graf s aktuálnou cenou. Ďakujem za radu.
Luboš