Získám k vizualizaci Price Action i návod k použití?

Dobrý den,měl bych zájem o Vaši vizualizaci Price Action..Váš názor, jestli je pro mne vhodná. Zajímalo by mne zda k ní získám i " Návod k použítí", jak ji správně a efektivně použít,popřípadě CD či odkaz na nějaký vebinář. Jsem začátečník,ale myslím si,že základní znalosti mám. Nyní obchoduji s Platformou MT4.Orienuji se v ní již dobře.Ninjatrader zatím neznám,ani ji nemám. Děkuji za odpověd. P.S.