MT4 nebo Ninjatrader?

Dobrý den, Zaslechl jsem ze jste nadávali na MT4 a MT5 že je to pěkný šit vím o tom že broukr do těchto platforem vidí ale většina broukru právě používá tyto platformy. Chtěl bych se zeptat jakou platformu používat. Když si nemohu dovolit platit si ninja data Předem děkuji Tylsar
Ludvík Turek Odpověděl:Ludvík Turek

Dobrý den,

je pravda, že jsme se o MT na Money Expu nevyslovovali příliš lichotivě po zkušenostech našich a našich klientů, kdy u většiny (podotýkám u většiny, nikoliv u všech), dřív nebo později nastal problém a s možnostmi MT4 téměř nereklamovatelný.

Proto používáme brokery, které mají své Java platformy.

Abyste mohli položit dotaz, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Nejnovější dotazy
  • „Dobrý den, chtěl bych se zeptat zda členství v LTA nabízí kromě vizualizací do NT 8 také vizualizace do TradingView. V…“
  • „Dobrý den, zajímá mě jestli se obecně využívá otevírání protichůdných obchodů na stejném instrumentu a jaký na to máte…“
  • „Dobrý den, jakou platformu používáte pro vaše obchodování? Máte na vašich stránkách tutoriály jak tuto platformu…“
Nejoblíbenější dotazy
  • „Dobrý den pane Turku, mám už nějakou dobu zájem o váš Live Trading Asistent. Mám ohledně toho pár dotazů. Je možné se…“
  • „Ahoj zdravím potřeboval bych poradit pomoc ať dělám co se dá tak stále pálím účty ztráty jsou větší než zisky ale když…“
  • „Dobrý den, zajímá mě jestli se obecně využívá otevírání protichůdných obchodů na stejném instrumentu a jaký na to máte…“
Menu Zavřít