Levely Ludvíka Turka na Facebooku

Dobrý deň Pán Turek, rád by som sa opýtal ako najlepšie používať levely ktoré prezentujete každý deň na FB. High je resistencia, low support a LTL je stredová hodnota ku ktorej by sa mohol trh vracať? Ďakujem za odpoveď aj za Váš nedoceniteľný prínos pre traderov (nielen) v Česku a na Slovensku.