Kterou vizualizaci MA považujete za nosnou?
Dobrý den,obchoduji podle Price Action a rád bych to trochu rozšířil o MA. Můžete mi prosím doporučit, která z Vašich MA vizualizací je primární a samostatně nosná. Obchoduji primárně forex, ale také indexy a komodity. Děkuju za doporučení...