Kolikrát ročně vypisujete své semináře?
Dobrý den, nejdříve bych vám chtěl poděkovat za skvělou práci kterou odvádíte :) a pak bych se chtěl zeptat jestli provádíte své semináře vícekrát za rok? Protože jsem teď na cca tři měsíce pracovně mimo ČR a zrovna pořádáte své semináře, kterých bych se velmi rád zúčastnil. Děkuji za odpověď a přeji mnoho úspěchů.