Je váš osobní mentoring vhodný pro začátečníka?

Mohl bych se zeptat jestli je váš Osobní mentoring vhodný i pro úplné začátečníky, přesněji řečeno zajímám se obchodování asi půl roku, přečetl jsem asi 2.000.000 tun materiálů, zhlédl min 8.000 videí a webinářů a mám v hlavě takový guláš,zkouším páté přes deváté a nemůžu se dostat v žádném případě do zisku, děkuji za odpověď a přeji mnoho úspěchů.
Ludvík Turek Odpověděl:Ludvík Turek

Popsal jste docela přesně prototyp nejčastějšího adepta na mentoring, protože mnoho lidí si projde klasickým kolečkem různých seminářů, knih, webů a všeho o obchodování na burze a mají tolik informací, že neví, která je správně a kterou použít ve správný moment.

Ziskový trading je založený na pochopení trhů, ale i sebe samého s vlastní psychologií a řízení peněz. Nelze tedy přebrat nějakou metodu od někoho a tu prostě aplikovat jako vzorec pro zbohatnutí na burze. Každý jsme jiný, takže je nutné položit si nejdříve otázky co je cílem obchodování, kolik mám času na studium a vlastní trading, jaký mám kapitál, jaké trhy, jaká časová pásma, atd.

Z toho vyplyne swing trading, scalp, akcie, futures, forex, jestli Price action, Market Profile, Volume, order flow nebo jiné a na tom se také celý mentoring postaví. Ve finále to pak může být jednoduchá formace z obyčejného grafu nebo extra hardcore volume grafy s tape reading na obchody trvající 5 vteřin. A všemu vévodí řízení peněz a psychologie ušitá na míru.

Upřímně je nutné říci, že mentoring s profi traderem, který prokazatelně obchoduje, může člověka nakopnout velmi rychle k zisku, ale pokud neudělá svou práci a nemá potřebné charakteristiky ziskového tradera, tak z něj nikdy úspěšný trader nebude. A je celkem jedno, že já osobně a mí tradeři s ním v live roomu před jeho zraky budu vydělávat, bez práce to prostě nelze.

Abyste mohli položit dotaz, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Nejnovější dotazy
  • „Dobrý deň prajem, kúpil som webinár Daytrading S&P 500, chcem si zaplatiť aj LTA. Chcem sa obchodovaniu venovať trocha…“
  • „Dobrý deň Chcem sa spýtať chcel by som sa zlepšiť v tradingu. Z vašeho pohľadu čo je najlepšie: Naštudovať si knihu PA…“
  • „Dobrý den. Má podle Vás smysl začít v dnešní době s těžbou krypta. Konkrétně Kaspa? Díky za odpověď a přeji hezký den. …“
Nejoblíbenější dotazy
Menu Zavřít