Je možné i u Forexu používat typy otevření?
dobrý den, chtěl bych se zeptat zda je možné i u forexu použít typy otevření (open drive......), popřípadě od jakého času toto sledovat ,děkuji za odpověď.
-----------------------
Naše komunita má již
více než 15 000 členů
Dobrý den,
samozřejmě, jen je potřeba vnímat seance. Tj. jakou seanci obchodujete, jaké vyražení z počáteční rovnováhy používáte.
Příklad – obchoduji od 8 do 12 Forex, tak sleduji jaká je IB od 0 do 8 a jak se trh chová po 8 a po 9 hodině z pohledu otevření.