Jaký máte názor na obchodování přes mobilní zařízení?
Dobrý den, Chtěl bych se zeptat na váš názor ohledně obchodování přes telefon,tablet.Má takové obchodování smysl?Zadáváte obchody během dne pokud vidíte signály pro vstup? Nebo obchodujete v klidu u pc?