Jaký bude dopad Brexitu na brokery?

Dobrý den. Nemáte nějakou představu / info ohledně možného dopadu "brexitu" na UK brokery jako je Interactive Brokers nebo Lmax? Předpokládám, že minimálně to bude mít dopady z hlediska daňového, když UK vypadne z EU a asi v první chvíli nebude existovat smlouva o zamezení dvojího zdanění? (minimálně UK dividendy; netuším, jak forex) Tohle mě při pohledu na poslední výsledky anket "brexitu" začíná dost zajímat. Díky, Pavel Kloud