Jaké používáte časové pásmo pro začátek dne?
Dobrý den, mohu se zeptat, jaké používáte časové pásmo pro začátek obchodního dne (v kolik hodin našeho času má začínat svíce nového dne)? Neshoduji se mi 1D nebo 4H svíce třeba s grafy na forex-zone.cz.
Děkuji