Forex bez páky ???
Nejde o dotaz, ale o pokus zorientovat se v předchozí otázce. Interaktiv Broker neumožňuje obchodovat bez páky. Pokud to chápu správně a tazatel chce obchodovat bez páky, pak stačí páku nevyužívat. Tedy pracovat s riskem 1:1? Nebo je to jinak?