Co obchodovat?
Dobrý den, věnuji tradingu na demo účtu 4 měsíce. Koupil jsem si od vás price action 1, 2 a hlava na správném místě. S knihami jsem spokojený, našel jsem v nich užitečné informace. Chtěl bych se dále vzdělávat. Doporučil byste mi raději LTA nebo ještě nějaký seminář?
Traduji intradenně forex, Myslíte si, že to je dobrá cesta nebo byste mi doporučil např. raději krypto?
Děkuji za odpověď.